Ładuję...
Porady

Frezarka do hybryd Semilac w Twoim salonie!

Frezarka do paznokci Semilac to akcesorium, które znacznie ułatwia pracę w salonie kosmetycznym. Wygoda, komfort pracy i zaoszczędzony czas – to tylko kilka zalet tego urządzenia. Co jeszcze sprawia, że coraz więcej stylistek paznokci już nie wyobraża sobie pracy bez dobrej frezarki? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w artykule.

Frezarka do paznokci Semilac – dlaczego warto?

Dobrej jakości frezarka do usuwania hybryd to must have każdego profesjonalnego salonu manicure. Urządzenie to, dzięki odpowiednim frezom, idealnie usunie starą masę z paznokci, ale także opracuje skórki czy płytkę paznokcia. Jeśli dotychczas usuwałaś klientkom hybrydę acetonem, to z pewnością wiesz, że proces ten nie należy do najszybszych rozwiązań. Chciałabyś to zmienić i zastanawiasz się nad kupnem dobrej frezarki do hybryd? Nie wiesz, jaka frezarka do paznokci hybrydowych będzie najlepsza? Poznaj nasze kultowe urządzenie od A do Z, a wybór stanie się oczywisty.

Urządzenie do zadań specjalnych

Z frezarką do hybryd Semilac, twoja praca stanie się prostsza, a przede wszystkim szybsza. To jedno urządzenie sprawdzi się perfekcyjnie przy wielu różnych czynnościach w manicure. Co do nich należy? Poniżej znajdziesz specjalną listę, dzięki której dowiesz się, do czego przyda się frezarka Semiac. Tym jednym urządzeniem możesz:

- opracować paznokcie,

- ściągnąć hybrydę, żel czy akrylożel,

- odsunąć skórki i je opracować,

- wypolerować wały i zrogowacenia wokół paznokcia,

- oczyścić i wygładzić paznokcie,

- skrócić paznokcie.

Wszystkie te czynności można wykonać frezami Semilac, które są dostępne w sklepie internetowym, ale również w punktach stacjonarnych. Co więcej, w ofercie Semilac pojawiły się niedawno nowe frezy karbidowe, które nie matują płytki w czasie pracy. Pozwalają więc na czystszy i jeszcze sprawniejszy manicure w twoim salonie.

Wiedza kluczem do twojego sukcesu

Dowiedziałaś się właśnie, dlaczego frezarkę do paznokci Semilac nazywamy urządzeniem do zadań specjalnych. Jednak aby prawidłowo z niej korzystać, niezbędna jest odpowiednia wiedza. Chcąc wykorzystać frezarkę do ściągania hybryd czy opracowywania skórek, powinnaś zdobyć informacje dotyczące zarówno budowy urządzenia, jak i pracy z frezarką. Tylko w ten sposób nauczysz się prawidłowego i bezpiecznego posługiwania się tym sprzętem. Korzystając ze szkoleń Akademii Semilac zdobędziesz najważniejsze wskazówki, ale również praktykę, która zdecydowanie pomoże ci w twojej pracy. Nasi instruktorzy zadbają o to, abyś nauczyła się właściwej obsługi urządzenia, jak również pokażą ci, jak powinno się wykonywać zabiegi z użyciem frezarki na dłoniach. Bardzo szybko przekonasz się, że frezarka do hybrydy Semilac stanie się urządzeniem, które ciężko zastąpić na inne.


Odpowiednia moc i prędkość obrotów

To, że frezarka do paznokci spisze się w rozmaitych zadaniach, jest oczywiście zasługą odpowiednio dobranych frezów, ale nie tylko! Dobra frezarka do paznokci musi posiadać również odpowiednią moc i prędkość obrotów. Frezarka Semilac ma moc 65W i posiada różne tryby obrotów, które ustawisz sama za pomocą wygodnego pokrętła lub nożnego pedału. Jak łatwo się domyślić, różne obroty przeznaczone są do innych zabiegów. Chcesz jeszcze bardziej zagłębić się w temat frezarki do paznokci Semilac? Posłuchaj instruktorki z Akademii Semilac, a dzięki temu nagraniu, poznasz nasz bestseller jeszcze lepiej.

Frezarka Semilac – co jeszcze powinnaś wiedzieć?

O czym jeszcze należy wspomnieć? Decydując się na frezarkę do paznokci, powinnaś zwrócić też uwagę na ogólną pracę urządzenia. Jeśli wybierzesz naszą frezarkę, możesz być pewna, że będzie ona pracowała cicho, a cały proces usuwania hybrydy czy opracowywania skórek pozbawiony będzie nieprzyjemnych drgań. Co warto też podkreślić to łatwy system wymiany frezów i odpowiednio wyprofilowana rączka, która zapewnia ogromny komfort pracy.

Jeśli zależy Ci na naprawdę dobrych urządzeniach w twoim salonie – postaw na frezarkę do paznokci Semilac, jak również na dobrą lampę. Nie wiesz jaką lampę wybrać? Wspominaliśmy o tym w artykule: Jaka lampa do hybryd? Z urządzeniami Semilac twój salon manicure zyska profesjonalny sprzęt, a ty zaoszczędzisz czas.