Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Flower power – wspieraj odżywienie paznokci i skórek oliwkami Flower Essence od Semilac!

Zdrowe i  mocne paznokcie to marzenie każdej z nas! W połączeniu z pięknym manicure stają się naszą wizytówką i znakiem rozpoznawczym. Żyjąc w ciągłym biegu jesteśmy na co dzień narażone na kontakt z różnymi czynnikami zewnętrznymi, które powodują uszkodzenia skórek i płytki paznokcia. Marka Semilac śpieszy im na ratunek – z nową kolekcję oliwek Semilac Care Flower Essence przygotujesz prawdziwe spa dla swoich dłoni. Poznaj niezwykłą kwiatową moc, podaną w eleganckim, kobiecym wydaniu!

Widoczne jak na dłoni

Zadbana i wypielęgnowana skóra dłoni, a co za tym idzie zdrowe skórki są kluczem do posiadania pięknych paznokci. Delikatna skóra wokół paznokci narażona jest na urazy, kontakty z detergentami czy czynnikami zewnętrznymi. Aby zapobiegać uszkodzeniu delikatnych skórek wokół paznokci należy stosować preparaty, które je wzmocnią i odżywią. Oliwki do paznokci potrafią działać cuda, nadając płytce połysk i zapobiegając jej łamaniu. Dlatego marka Semilac proponuje swoją najnowszą kolekcję pięknie pachnących oliwek z suszonymi kwiatami, które umożliwiają kompleksową ochronę zarówno
w profesjonalnym salonie paznokci, jak i w domowym zaciszu. Kolekcja pojawi się na rynku 8 marca i będzie zawierała 3 produkty – Semilac Care Flower Essence Orange Strength, Semilac Care Flower Essence Pink Power oraz Semilac Care Flower Essence Violet Energy. Oliwki zapewniają idealnie miękkie, nawilżone i zregenerowane skórki oraz przyczynią się do wzmocnienia paznokci.

Soczyste nawilżenie i brzoskwiniowe wsparcie regeneracji

Semilac Care Flower Essence Orange Strength to produkt, który intensywnie wspiera regenerację skórek i paznokci. Swoją skuteczność zawdzięcza m.in. olejowi z pestek brzoskwiń. To eliksir zamknięty w małej buteleczce tworzący swoistą barierę ochroną, odpowiednio wspiera proces nawilżania i nadaje paznokciom elastyczność, dzięki czemu paznokcie będą bardziej odporne na urazy i działanie czynników zewnętrznych. W składzie poza olejem z brzoskwiń znajdziemy również inne składniki aktywne tj. oczyszczające ekstrakty z jagód Goji oraz olej arganowy.

Pink Power dla Twoich dłoni

W kolekcji Semilac Care pojawiła się również pielęgnująca oliwka Semilac Care Flower Essence Pink Power z ekstraktem z zielonej herbaty. Wspiera ona działanie regenerujące na okolice skórek wokół paznokci. Produkt wspomaga wzrost paznokci i odżywia je, dodatkowo nawilżając. Dzięki oliwce poprawimy kondycję naszych paznokci, której aplikacja jest szczególnie zalecana po zabiegach manicure. Zawarty w strukturze m.in. ekstrakt z żeń-szenia pozwoli na wstrzymanie procesu starzenia się naszych dłoni oraz zapewni im energetyzujący i odmładzający efekt.

Pierwsza pomoc dla paznokci z ekstraktem z japońskiej wiśni

Wśród najnowszych produktów nie zabrakło również egzotycznej propozycji – Semilac Care Flower Essence Violet Energy. Toochronna oliwka do paznokci i skórek z ekstraktem z japońskiej wiśni, która wspiera nawilżanie. Zawarte w niej składniki odżywcze działają łagodząco i regenerująco. To idealny produkt dla bardzo wrażliwej okolicy wałów okołopaznokciowych – świetnie działa jako ochrona paznokci i ich wzmocnienie.

Jak zapewnić dłoniom domowe spa z pomocą oliwek Semilac Care Flower Essence?

To banalnie proste! Przed użyciem wstrząśnij delikatnie oliwką tak, aby składniki aktywne połączył się ze sobą. Aby jak najdokładniej fazy przenikały się obróć butelkę dnem do góry i odczekaj kilka sekund. Aplikuj za pomocą wygodnego droppera bezpośrednio na paznokieć i jego okolice, wmasowując delikatnie do całkowitego wchłonięcia. Ciesz się pięknymi dłońmi, paznokciami i skórkami!

Oliwki od 8 marca dostępne są w sklepie internetowym na stronie www.semilac.pl oraz w sklepach stacjonarnych w całym kraju. Cena produktu z kolekcji to 14,99 zł.