Ładuję...
Trendy i stylizacje

Fioletowe paznokcie hybrydowe dla każdego

Fioletowe paznokcie hybrydowe dla każdego 

Uwielbiasz eksperymentować z trendami i odważnie eksponujesz swój własny styl? A może wolisz podążać za ikonami stylu, które wyznaczają, co jest najbardziej pożądane w danym sezonie? Fiolet na paznokciach wyróżnia się tym, że doskonale sprawdzi się niemal w każdej sytuacji. Oryginalny odcień nada Twojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru, który można określać w samych superlatywach!

Manicure hybrydowy to niesamowita dekoracja pasująca do dziewczyn i kobiet w każdym wieku. Właśnie w tym tkwi jedyny sekret ogromnej popularności tego sposobu zdobienia płytek paznokci różnego rodzaju – tych dłuższych, krótszych, mocniejszych i nieco słabszych. Zawsze jednak prawidłowo wykonany jest jednym z Twoich największych atutów, zwróci on uwagę i nada Ci większej pewności siebie we wszystkich sytuacjach! Fioletowe paznokcie hybrydowe to jeden z odcieni, który możesz zastosować w neutralnej, jak i bardziej intensywnej odsłonie. Efekt wow masz w 100% gwarantowany!

Do pracy, na zakupy i randkę – paznokcie fioletowe pastelowe!

Szukasz koloru, który z powodzeniem możesz nosić z wielu okazjach i za każdym razem dopełni on Twoją stylizację? Spośród szerokiej gamy barw absolutnym odkryciem sezonu jest fiolet. Skromny, ale jednocześnie zapadający w pamięć i eksponujący wszystkie atuty stroju tworzy jedyne w swoim rodzaju połączenia z innymi barwami i pozostałymi elementami stylizacji.

Paznokcie hybrydowe jasny fiolet z matowym lub półmatowym wykończeniem to manicure, który może być bez najmniejszych obaw połączony z bardziej jaskrawymi kolorami zarówno pojedynczego elementu stroju (np. spodni lub koszuli), jak i całego kompletu. Odważniejsza kolorystyka może pojawić się również w dekoracjach lub akcesoriach, takich jak damska torebka. Odpowiednie zestawienie wszystkich części stylizacji odgrywa kluczowe znaczenie, aby całość prezentowała się idealnie.

Warto zadbać o to, żeby podczas przygotowań total looku uwzględnić również rolę makijażu. Ma on ogromny wpływ na to, jak prezentuje się całość – w tym celu powinnaś dokładnie przemyśleć to, co ma przyciągać uwagę, a które elementy są uzupełnieniem Twojego stroju. Ta sama zasada dotyczy też biżuterii i innych dodatków. Zbyt duże nagromadzenie wzorów, kolorów i ozdób może przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego.

Atutem nie do przecenienia jest jasny fiolet – paznokcie mogą stanowić zarówno dopełnienie najważniejszych elementów stroju oraz makijażu, jak i odpowiednio wyeksponowane być podstawą. W takiej sytuacji pozostałe części stylizacji dobierane powinny być w ten sposób, by nie przyćmić manicure hybrydowego.

Paznokcie jasny fiolet – doskonałe tło do wyjątkowych zdobień

Choć fioletowy to barwa kojarząca się przede wszystkim z okresem na przełomie lata i jesieni można śmiało nosić go bez względu na porę roku i uczynić integralną częścią swoich ulubionych stylizacji – ta uniwersalna barwa świetnie prezentuje się jako baza, ale także gdy występuje w roli zdobień. Z tego względu możesz śmiało sięgać po niego zawsze wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę i tworzyć z nim prawdziwe dzieła sztuki na płytkach paznokci.

Paznokcie hybrydowe pomalowane na jasny fiolet to doskonały sposób na to, aby podkreślić to, jak ogromny potencjał tkwi w odcieniu tej barwy – świetnie sprawdzi się ona jako przełamanie manicure hybrydowego utrzymanego w ciemniejszej tonacji. Pomaluj gładkim pastelowym kolorem kilka płytek, aby całkowicie zmienić wizerunek całej stylizacji paznokci. Taki o kilka fiolet nie tylko rozjaśni ciemny odcień, ale również stanie się ciekawą propozycją na wykonanie delikatnych lub bardziej widocznych ornamentów.

Jeżeli nie miałaś jeszcze okazji sprawdzić, jak podoba Ci się fioletowy manicure hybrydowy, teraz właśnie jest to doskonała okazja, żeby się o tym przekonać. Z tą kolorystyką często kojarzona jest francuska elegancja szczególnie w miejscach, gdzie uprawiane są pola lawendy.

Daj się uwieść i przekonaj się jaki potencjał ma fioletowa hybryda!