Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

Fall In Jesienne Ombre na paznokciach

 

Fall in Ombre - to przedstawienie jednego z najpopularniejszych zdobień w wersji adekwatnej do jesiennej aury. Tworząc ten trend należy sięgnąć po ciemniejsze kolory, również modną w tym sezonie czerń. Jeśli jesienne Ombre ma być akcentem w stylizacji – możemy połączyć w wyszukanym cieniowaniu trzy lub więcej barw! Należy jednak ograniczyć się do dwóch, maksymalnie trzech kolorów, jeśli ombre ma ozdobić wszystkie paznokcie. Ten trend umożliwia dodatkowo zabawę formą - ombre może być regularne (pionowe bądź poziome) lub nieregularne (na wzór New Ombre).

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=5mJxY7gpE8w[/embed]

Jesienne ombre paznokcie – najpiękniejsze kolory sezonu w modnym cieniowaniu

Nie jest tajemnicą, że wśród TOP 3 stylizacji sezonu na szczycie listy znajdzie się jesienne ombre. Paznokcie ubrane w takie zdobienie są frywolne w swojej dostojności. Jesienne ombre to bardziej stonowane i głębokie kolory, które wspaniale podkreślają klimat panujący za oknem. W tak piękny sposób możesz ożywić szare tło lub wpasować się w kolorowe liście – wszystkie chwyty dozwolone!

My tworząc jesienne ombre zdecydowaliśmy się na ponadczasowy bordowy lakier hybrydowy oraz jesienne cieniowanie na paznokciach, w formie dodatku. Całość doprawiliśmy drobnymi kropelkami nawiązującymi do deszczu. Jesień – jak się patrzy!

123 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Szecherezada

121 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Ruby Charm

083 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Burgundy Wine

158 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Orient Mandarin

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top Mat Total

Jesienne Ombre – paznokcie cieniowane żywymi barwami!

Ombre poziome

Jesienne Ombre – paznokcie je kochają! Letnimi miesiącami w manicure królowało Ombre! Paznokcie pokochały ten trend, który powstaje na bazie wyszukanego cieniowania najpiękniejszych kolorów. Jesień nic nie zmienia – w stylizacjach nadal prym wiedzie Ombre! Paznokcie tym razem malowane są jednak innymi, bardziej dojrzałymi barwami.

Masz ochotę na Fall in Ombre, czyli jesienne Ombre? Hybryda zagwarantuje świeżość tej modnej stylizacji przez długie tygodnie! Jesteś gotowa? To do dzieła! Zmaluj z nami regularne ombre poziome, modnymi barwami lakierów hybrydowych Semilac! Stawiamy na nieśmiertelny jesienią kolory lakier hybrydowy Semilac.

025 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Glitter Red

034 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Mardi Gras

042 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Neon Raspberry

125 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Swan Lake

126 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Queen Of The Night

147 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Violet In The Dark

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe

Odważnie i z pazurem - soczyste kolory ombre!

Propozycja dla wszystkich miłośniczek ombre i odważnych kolorów. W tym sezonie stawiamy na nieśmiertelny lakier hybrydowy Semilac Legendary Red 063 w połączeniu z klasycznym lakierem do paznokci Semilac Black Diamond 031! Poziome cieniowanie nadaje ostrości wybranej stylizacji, nie tylko dla fanek rockowyh doznań. Czerwony lakier Semilac Legendary Red 063 zawiera w sobie ogrom energii, żywą tonację oraz rozpychającą się odwagę. Jeśli pomalujesz nim swoje paznokcie możesz być pewna, że Twoja obecność nie zostanie przeoczona! W związku z niespotykaną żywiołowością tej legendarnej barwy dodatki są zbędne – proponujemy klasyczny manicure, dedykowany wszystkim kobietom lubiącym błyszczeć w wielkim, wręcz gwiazdorskim stylu! Kto się odważy?

031 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Black Diamond

063 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Legendary Red

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe