Ładuję...
Porady

CZAS NA PRZYGODĘ Z HYBRYDĄ - oto Twój niezbędnik

Manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Dlaczego podbił serca tysięcy kobiet? Z pewnością z powodu trwałości, wygody w noszeniu i ogromnego wyboru kolorów. Perspektywa pięknego manicure, utrzymującego się na paznokciach nawet 3 tygodnie, przekonuje do wejścia w świat lakierów hybrydowych.  Firmy oferują gotowe zestawy startowe, zawierające wszystkie niezbędne produkty służące do wykonania i usunięcia manicure hybrydowego. Taki pakiet z pewnością stanowi ułatwienie dla osób zaczynających przygodę z hybrydami. Oczywiście można go również skompletować samemu, by dołączyć do świata manicure hybrydowego!

Kluczowy element odróżniający manicure hybrydowy od klasycznego, służy
do utwardzenia lakieru. Każdorazowe nałożenie bazy/koloru/topu wymaga
naświetlania w lampie.

 

Prawidłowo wykonany manicure hybrydowy wymaga obecności wszystkich wymienionych
produktów. Baza to lakier podkładowy, na który nakłada się kolor. Z kolei top konieczny jest
do utrwalenia manicure hybrydowego

  Odtłuszczacz Nail Cleaner oraz Remover/aceton

 
Płyn służący do odtłuszczania płytki. Zapewnia spoistość lakieru z paznokciem. Idealny do usunięcia lepkiej warstwy, powstałej na płytce w wyniku utwardzenia. Płyn do ściągania lakieru hybrydowego. Remover zawiera lanolinę, przez co jest delikatniejszy dla skórek i zapobiega ich wysuszaniu.
Striper - Pomocny przy ściąganiu lakieru hybrydowego. Zamiennik patyczków drewnianych, komfortowy w użyciu, a zarazem bezpieczny dla skórek.
Waciki z celulozy - Nie pozostawiają pyłków, można je stosować do odtłuszczania paznokcia, przemywania warstwy dyspersyjnej,jak również do zmywania lakieru do paznokci.
Pilnik/blok polerski  - Przydatny do wymodelowania płytki paznokcia i nadania jej pożądanego kształtu. Warto wyposażyć się w pilnik o gradacji średnioziarnistej. Z kolei czterostronny blok polerski jest idealny do matowienia płytki paznokcia.
Mając już skompletowane wszystkie produkty, śmiało możesz zacząć swoją przygodę z lakierami hybrydowymi. Ich innowacyjna receptura sprawia, że manicure będzie prezentować się pięknie przez kilka tygodni.