Ładuję...
Porady

Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure. Lakiery hybrydowe, wykorzystywane w tej nowatorskiej metodzie stylizacji paznokci, łączą w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych. Dlaczego w 2019 warto postawić na paznokcie hybrydowe? Aplikacja hybrydy jest prosta, a warstwy lakieru cienkie, dzięki czemu manicure wygląda naturalnie, a jednocześnie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia i odpryski. Paznokcie za sprawą manicure hybrydowego zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni, co jest niemożliwe do osiągnięcia przy klasycznej metodzie stylizacji.

Manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci.

Paznokcie hybrydowe wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny, jednak różnica polega na tym, że każdą warstwę lakieru (bazę, kolor, top) utwardzamy pod lampą UV lub UV LED. Chcesz się przekonać jakie to proste? Zacznij swoją przygodę z hybrydami już dziś dzieki ABC Hybrydy. Dlaczego manicure hybrydowy podbił serca tysięcy kobiet w roku 2018? Z pewnością z powodu trwałości, wygody w noszeniu i ogromnego wyboru kolorów lakierów hybrydowych Semilac. Warto postawić na tę metodę stylizacji, ponieważ paznokcie hybrydowe to nie tylko oszczędność czasu, ale gwarancja wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i odpryski. Zastosowanie lakieru hybrydowego nie wymaga częstego malowania paznokci, co jest szczególnie ważne dla aktywnych kobiet ceniących sobie elegancję, szyk oraz swój cenny czas.

Dowiedz się, jaką siłę ma kolor i przenieś go na swoje paznokcie. W gwiazdorskim stylu!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY MANICURE HYBRYDOWEGO:

  • piękny i naturalny wygląd paznokci
  • szybka i bezpieczna aplikacja
  • długotrwały efekt zadbanych paznokci
  • odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne
  • bogata gama kolorystyczna

Hybrydowe paznokcie to możliwość tworzenia niepowtarzalnych stylizacji i szansa na zapuszczenie długich i pięknych paznokci.