Chat with us, powered by LiveChat
Ładuję...

Certyfikat J.S. Hamilton Poland S.A

Mamy dobre wieści dla fanek naszej marki!
Odpowiadając na Wasze potrzeby, staramy się dostarczać Wam produkty najwyższej jakości, które zadowolą niejedne piękne paznokcie.
Pragniemy przedstawić zaświadczenie wydane przez renomowaną placówkę J.S. Hamilton Poland S.A. która jest unikatowym w skali europejskiej przykładem organizacji, która w sposób kompleksowy łączy szerokie spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach z usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi. Zaświadczenie to stwierdza, iż prawidłowo zaaplikowany lakier hybrydowy był dobrze tolerowany przez skórę wokół paznokci i stosowany zgodnie z przeznaczeniem jest kosmetykiem bezpiecznym dla zdrowia u osób u których nie występują przeciwwskazania do jego stosowania.
Ta informacja jest niezwykle cenną wiadomością. Dzięki niej macie pewność, że prawidłowe użytkowanie naszych produktów nie wiąże się z żadnymi przykrymi dolegliwościami zdrowotnymi, o ile nie występuje przeciwwskazanie do użycia owego produktu. Dlatego też tak bardzo istotna jest dbałość o wykonywany manicure, a także przestrzeganie wszelkich zasad higieny pracy do czego serdecznie namawiamy.