Ładuję...
Trendy i stylizacje
Porady

Bubble Nails – stylizacja nie tylko dla odważnych

Bubble Nails – stylizacja nie tylko dla odważnych

Bubble nails to coraz częściej wybierana stylizacja paznokci. Nic w tym dziwnego – w końcu efekt jest najważniejszy, a przy wyborze zdobienia w formie bąbelków jest on spektakularny. To technika banalnie prosta w wykonaniu. Bez najmniejszego problemu możesz ją wykonać samodzielnie. Wystarczy kilka niezbędnych akcesoriów i nie pozostaje Ci nic innego, jak wziąć się do pracy. Dowiedz się, jak wykonać bubble nails krok po kroku.

Bubble nails – jak przygotować płytkę paznokcia?

Przed wykonaniem każdej stylizacji pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu płytki paznokcia. Jest to etap niezwykle ważny, od którego zależy efekt stworzonej stylizacji. Odpowiednio przygotowana płytka paznokcia wpływa przede wszystkim na estetykę wykonania oraz na trwałość stylizacji. Oto czynności, które musisz wykonać:

Efekt piany – co jest potrzebne do wykonania stylizacji? 

Pozornie wydaje się, że tak efektowny sposób na zdobienie paznokci jest bardzo trudny w wykonaniu i wymaga ogromnej precyzji. Nic bardziej mylnego! W przypadku tego rodzaju zdobienia im większa przypadkowość i nieład artystyczny, tym lepszy efekt. Wystarczy, że masz kilka niezbędnych produktów i od razu możesz zacząć działać. Do wykonania bubble nails będziesz potrzebowała: 

Bąbelki na paznokciach – jak wykonać zdobienie krok po kroku? 

  1. Krok pierwszy – pomaluj paznokcie ulubionym odcieniem. Kolor może być dowolny, jednak czarny najlepiej wydobywa efekt pyłu. 
  2. Włóż rękę do lampy. 
  3. Po utwardzeniu koloru wetrzyj w paznokcie pyłek, a następnie nałóż na płytkę top. Nie zapomnij o pomalowaniu wolnego brzegu. 
  4. W kolejnym etapie trzeba utwardzić top. Dzięki temu pyłek jest zabezpieczony przed wycieraniem. 
  5. Teraz przyszedł czas na drugą warstwę topu. Co ważne, drugiej warstwy już nie utwardzasz. 
  6. Na mokry top nałóż pianę tak, aby pokryła całą płytkę paznokcia. Utwardź całość poprzez włożenie dłoni do lampy. 
  7. Całość możesz dodatkowo wzmocnić warstwą topu. 

Takim oto sposobem bąbelki na lakierze do paznokci, czyli stylizacja bubble nails jest gotowa! Prawda, że efekt robi wrażenie? 

Bubble nails – kto wybiera najchętniej tę stylizację paznokci?

Stylizacja bubble nails, mimo że jest bardzo charakterystyczna i oryginalna często gości na dłoniach wielu kobiet w różnym wieku. Stylowa propozycja zdobienia paznokci przyciąga uwagę innych. Poza tym to bubble nails są aktualnie na topie, więc każda miłośniczka najnowszych paznokciowych trendów będzie chciała je mieć. To doskonałe zdobienie dla kobiet, które cenią sobie wyraziste stylizacje. Co więcej, nawet panie ceniące skromność i prostotę czasami lubią zaszaleć i zafundować sobie coś niekonwencjonalnego.

Efekt piany na paznokciach to absolutny hit! Wygląda spektakularnie i jest prosty do zrobienia. Czego chcieć więcej? Zafunduj sobie oryginalne zdobienie na paznokciach i wzbudzaj zachwyt w innych. Modna stylizacja świetnie dopełni kolekcję wiosenno-letnich stylizacji. To absolutny unikat wśród zdobień, więc jeśli cenisz sobie interesujący design na paznokciach, stwórz stylizację bubble nails.