Ładuję...
Trendy i stylizacje

Bogato zdobione paznokcie na jesień

Zdobienie Azulejos spotkało się z ciepłym przyjęciem letnimi miesiącami. Trend opierający się na charakterystycznych kafelkach najpiękniejszych wzorów był często wybierany przez Panie lubiące modne stylizacje. Jesień pozwala przedstawić Azulejos w nowej, ciemniejszej odsłonie, zatopionej w barokowych klimatach! Takie zdobienia kochają jesienne kolory i przepych! Bogactwo barw i wzorów będzie widocznym zdobieniem, obok którego trudno przejść obojętne. Dodatkowa biżuteria zdecydowanie nie będzie potrzebna, gdy paznokcie ubierzemy w tak wyszukany manicure.

Bordowy lakier hybrydowy ze złotym wzorem – przenieś barok na paznokcie!

Zamknij oczy i wyobraź sobie bogactwo spływające po Twojej stylizacji. Rozłożyste suknie, ciężkie i szeleszczące pokładającym się na drewnianej podłodze materiałem. Do tego złota nitka pozwalająca jeszcze dostojniej lśnić Twojej kreacji. Jakby tego było mało – całość pyszni się biżuteryjnym zdobieniem. Barok w pełni – od teraz także na Twoich paznokciach!

Bordowy lakier Semilac Classic Wine 028 to kobieca propozycja, która kusi głębią dojrzałej barwy. Ten bordowy lakier hybrydowy uwielbia skupiać na sobie całą uwagę. Nie zawsze jednak wygrywa bitwę ze zdobieniami. Zwłaszcza gdy chodzi o lśniące złotem motywy, przeniesione rodem z czasów baroku!

Takie zdobienia kochają jesienne kolory i przepych! Bogactwo bordowej barwy i złotych oraz lśniących wzorów będzie widocznym dopełnieniem, obok którego trudno przejść obojętne. Widoczna biżuteria zdecydowanie nie będzie potrzebna, gdy paznokcie ubierzemy w tak wyszukany manicure.

028 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac

142 Lakier Hybrydowy UB Hybrid Semilac

SemiART UV Gel 004 Gold

Bogactwie barokowego zdobienia

Jeżeli historia może mieć smak, a smak historię, to nic jej tak nie opowie jak butelka uczciwego burgundzkiego wina. Czuć w nim hardość tutejszych ludzi, cierpkość średniowiecznych bitew i ciepło francuskiej aury. Trzy dominanty najszlachetniejszych szczepów winorośli.   Melanż intensywnego, głębokiego fioletu z wyraźnym, wiśniowym odcieniem wzbogacony o subtelne, granatowe drobinki lakieru hybrydowego 083 Burgundy Wine uzupełniona mistrzowskim zdobieniem przy użyciu SemiART UV Gel 004 Gold. Biżuteria nie będzie potrzebna, gdy do klasycznego Burgundy Wine 083 dorzucimy precyzyjne zdobienie w stylu barokowym! 083 Lakier Hybrydowy 083 UV Hybrid Burgundy Wine SemiART UV Gel 004 Gold      

Głębia Cobaltu na paznokciach!

Granatowe paznokcie matowe cieszą się coraz większą popularnością. Dotąd granatowy lakier hybrydowy wykorzystywany był do tworzenia eleganckich stylizacji, które świetnie prezentowały się ze złotymi lub srebrnymi wzorami. W tym sezonie dużą popularnością cieszy się jednak manicure, w którym granatowe paznokcie matowe grają pierwsze skrzypce!

Granatowy lakier hybrydowy Semilac Cobalt został wzbogacony kobaltową nutką w tle, która gwarantuje mu niepowtarzalność barwy. Dodatkowo dla stworzenia bardziej wysmakowanego tonu całość została delikatnie rozbielona. Ten granatowy lakier do paznokci to prawdziwa wisienka na torcie Twojej wytwornej stylizacji! Wszystkie zdobienia, szczególnie te w styli barokowym, świetnie się z nim komponują!

018 Lakier Hybrydowy UV Hybrid Semilac Cobalt

SemiART UV Gel 009 Silver