Ładuję...
Porady

Bazy pod lakier hybrydowy – jak wybrać najlepszą

Piękne paznokcie zachwycają kolorem i błyskiem. To elementy, na które zawsze zwracasz uwagę. A co z podstawą stylizacji hybrydowej, czyli bazą do paznokci? Nie możesz o niej zapomnieć! Nie wiesz jaką bazę pod hybrydy wybrać? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Bazy pod lakiery hybrydowy – dlaczego są tak ważne?

Baza pod lakier hybrydowy to nieodłączny element każdej stylizacji manicure. Bazę pod lakier nakładasz na płytkę paznokcia, a dopiero później musisz zaaplikować na niego kolorowy lakier hybrydowy. Zwiększa to przyczepność lakieru do Twoich paznokci. To prawdziwa podpora, bez której manicure się nie uda!

Baza wyrównuje powierzchnię płytki i chroni ją przed odbarwieniem. Niektóre produkty mogą także odżywić płytkę. Bazy pod lakier Semilac różnią się miedzy sobą trwałością, gęstością i właściwościami. Przed wyborem idealnego produktu do Twoich paznokci, powinnaś zapoznać się szczegółowo z opisem konkretnej bazy pod lakier hybrydowy. W dalszej części opowiemy Ci na ten temat nieco więcej i poznasz, naszym zdaniem naprawdę dobre bazy pod lakier hybrydowy Semilac!

Baza do paznokci – tego o niej nie wiedziałaś!

Baza do paznokci hybrydowych to nie tylko niezbędny fundament do stworzenia manicure, lecz możliwość przedłużania. Jeśli masz krótkie paznokcie, a aplikacja żelu uv, w celu wydłużenia płytki, nieco się przeraża – możesz zastosować bazę do przedłużania paznokci. Do tego specjalnego zadania mamy kilka niezawodnych baz do hybryd. Gotowa na ich poznanie?

Zacznijmy od Semilac Extend Base. To wyjątkowa i gęsta baza do przedłużania paznokci, którą pokochało już szerokie grono kobiet, a produkt otrzymał wiele nagród. Czym ta baza do hybryd zasłużyła sobie na miano wyjątkowej?
Poza możliwością przedłużenia płytki do 1 cm jest też samopoziomująca i pozwala na wyrównanie, nadbudowanie oraz modelowanie paznokcia. To czysta moc siły, która utrzymuje stylizację na Twoich paznokciach do 21 dni.

Naszym drugim asem w rękawie, z którym wyczarujesz długie paznokcie to produkt z nylonowymi włóknami, czyli baza pod lakier do paznokciSemilac Fiber Base. Ten kosmetyk to antidotum na zniszczoną i słabą płytkę. Specjalne włókna nylonowe wzmocnią paznokcie, a jej mleczny odcień świetnie podbije kolory pastelowych lakierów hybrydowych. Semilac Fiber Base to baza do przedłużania paznokci, z którą możesz wydłużyć je do 1cm.

Ostatnimi, ale równie świetnymi produktami do przedłużania są lakiery hybrydowe Semilac Extend Base 5w1 Lakier hybrydowy jako baza do paznokci? W przypadku tej kolekcji to możliwe!
Semilac Extend Base 5w1 to baza, top, kolor, nadbudowa i wydłużanie zamknięte w jednej buteleczce! To nie żart – to prawdziwe cudo, które świetnie służy jako baza do hybryd. Daje możliwość wykonania manicure jednym produktem, którym wydłużysz płytkę do 1cm.

Dalej zastanawiasz się na jaką bazę do paznokci się zdecydować? Podpowiemy Ci dalej!

Baza pod hybryde – jaką wybrać?

Nie wiesz jaka baza pod lakier do paznokci będzie najlepsza? Przed wyborem idealnego produktu musisz wiedzieć, jakie stylizacje będziesz wykonywać.

Gdy Twoje paznokcie nie są zniszczone czy wymagające, spokojnie możesz postawić na klasyczne bazy pod hybryde, które utrzymują się do 21 dni. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z manicure hybrydowym i nie chcesz kupować wielu buteleczek, dobrym rozwiązaniem będzie produkt 2w1, czyli baza i top.

Jeśli natomiast Twoja płytka jest zniszczona i słaba powinnaś zaopatrzyć się w bazę pod hybrydę z witaminami lub włóknami nylonowymi. Te produkty odżywią Twoje paznokcie i pozwolą Ci cieszyć się pięknym manicure.

Twoje marzenie to przedłużanie? Postaw na bazy pod lakier hybrydowy, o których przeczytałaś już wcześniej. Zastanów się, która baza hybrydowa będzie dla Ciebie najlepsza, a później wyczaruj zjawiskowe stylizacje manicure z długimi paznokciami. To naprawdę możliwe! I pamiętaj, że baza pod hybryde to niezbędny fundament, na którym zbudujesz wymarzony manicure.