Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Ładuję...

All In My Hands - Kolekcja, która uskrzydla

ALL IN MY HANDS – KOLEKCJA, KTÓRA USKRZYDLA

Wiosna rozgościła się już na dobre, a wraz z nią nadeszły zmiany w kolorystyce manicure. Stawiamy na delikatne pastele, które pozwalają zapewnią subtelny, kobiecy wygląd dłoni – idealny do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy majówkowe eskapady!

Stworzyliśmy więc nową kolekcję lakierów, na którą składają się: Light Violet (227), czyli fiolet z domieszką zimnych szarości, Light Pink (228) – pastelowy róż z domieszką klasycznej bieli oraz Light Blue (229), czyli jasny niebieski utrzymany w tonacji denim. Nowa seria wyróżnia się także oryginalnym opakowaniem – na etykietach znajdziecie wizerunek... skrzydeł. Dlaczego? Bo ALL IN MY HANDS to kolekcja niezwykła, która ma uskrzydlać kobiety. Jest częścią prowadzonej przez nas akcji CSR, za pomocą której chcemy wesprzeć przyszłe stylistki paznokci w realizacji ich marzeń i udowodnić im, że kariera jest w ich rękach. W jaki sposób?

Cztery złote ze sprzedaży każdego z produktów kolekcji przekażemy na zorganizowanie warsztatów w pięciu uczelniach kosmetologicznych w całej Polsce. Podczas zajęć, przyszłe stylistki paznokci dowiedzą się w jaki sposób założyć i prowadzić własny biznes, a także – jak wykonać piękny, oryginalny i trwały manicure. Na tym jednak nie koniec – każda z uczestniczek warsztatów będzie mogła ubiegać się o przyznanie grantu finansowego wysokości 5, 3 i 2 tysięcy złotych, który pomoże jej w rozwoju kariery zawodowej!

Poznaj nasze kolory solidarności, stwórz modną stylizację i przyłącz się do akcji wspierającej inne kobiety. Przekonaj się, jak pięknie jest pomagać! Kolekcja ALL IN MY HANDS dostępna jest na stronie https://semilac.pl/pl/all-in-my-hands#colors-grid, wyspach handlowych Semilac oraz w naszych punktach dystrybucji (www.semilac.pl/pl/sklep/punkty-sprzedaży).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i porozmawiać z nami na temat naszego programu ALL IN MY HANDS, przyjdź na Targi CSR, które odbędą się już w najbliższy czwartek, 12 kwietnia, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy!