Bio energia do paznokci Semilac SPA for WOMEN Medina Ritual 753 7ml

Bio energia do paznokci Semilac SPA for WOMEN Medina Ritual 753 7ml
11,00 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
#753

Akcja regeneracja paznokci! Polecamy odtruwający lakier na bazie wody, nazywany czystą „bio-energią dla paznokci! Formuła wzbogacona o ekstrakty odżywcze – wyciąg z cytryny oraz ekstrakt z malachitu, stymuluje tworzenie się elastyny, kolagenu i keratyny. Jednocześnie odtruwa, wybiela i rewitalizuje zniszczone paznokcie. Po hybrydzie sięgnij po Semilac SPA!

Dodatkowo Medina Ritual jest bogata w miedź, która hamuje powstawanie wolnych rodników. Produkt pozostawia błyszczące i znakomicie przejrzyste wykończenie. Paznokcie po hybrydzie możesz zabrać do SPA i zrobić im wolne od koloru – delikatne lśnienie i zdrowy wygląd w naturalny sposób podkreśli Twoje piękno!

Stosowanie: Stosować bezpośrednio na suche i odtłuszczone paznokcie. Częstość aplikacji uzależniona jest od kondycji płytki. Nie należy nakładać na manicure hybrydowy lub klasyczny.

Kliknij i zobacz porównanie naszych odżywek i preparatów !

Rozwiń
Stosowanie
Stosować bezpośrednio na suche i odtłuszczone paznokcie. Częstość aplikacji uzależniona jest od kondycji płytki. Nie należy nakładać na manicure hybrydowy lub klasyczny. Rozwiń

Odżywka do paznokci – dla regeneracji!

Odżywka do paznokci Semilac to sprawdzony sposób na odpowiednie odżywienie i regenerację. Zniszczone paznokcie wymagają właściwej opieki – z tej przyczyny decydując się na regeneracje paznokci, powinnaś sięgać po sprawdzone i profesjonalne produkty. Tylko takie mamy w swojej ofercie!

Zniszczone paznokcie – jak odbudować?

Masz zniszczone paznokcie? Jak odbudować płytkę, by znowu zachwycała zdrowym wyglądem? Z Semilac to proste! Przede wszystkim przyda się najlepsza odżywka! Paznokcie, które uległy zniszczeniu potrzebują nawilżenia i odnowy. Dzięki wzbogaceniu odżywki Semilac Vitamin 10in1 kompleksem witamin zapewniamy najlepsze odżywienie płytki, które wspomaga proces regeneracji.

Zniszczone paznokcie możesz zabrać też do SPA! Semilac posiada w swojej ofercie wyjątkowy zestaw, w skład którego wchodzi 5 innowacyjnych produktów. To regeneracja paznokci, ich odżywienie, pielęgnacja, nawilżenie, rozjaśnienie i wypełnienie – czyli wszystko, czego potrzebują zniszczone paznokcie!

Odżywka wzmacniająca paznokcie – i zapomnij o kruszeniu!

Odżywka wzmacniająca paznokcie to niezawodny sposób na wygranie walki z kruchością i łamliwością! Na zniszczone paznokcie polecamy odżywkę Semilac Vitamin 10in1 – to kompleksowa odpowiedź na potrzeby zniszczonej płytki. Regeneruj i pielęgnuj dla pięknego wyglądu!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Bio energia do paznokci Semilac SPA for WOMEN Medina Ritual 753 7ml

Bio energia do paznokci Semilac SPA for WOMEN Medina Ritual 753 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe