Bio energia do paznokci Semilac SPA for MEN Medina Ritual 753 7ml

Bio energia do paznokci Semilac SPA for MEN Medina Ritual 753 7ml
11,00 zł

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Produkt niedostępny #753

Semilac Spa Medina Ritual 753 - lakier na bazie wody, nazywany czystą „bio-energią dla paznokci. Formuła wzbogacona o ekstrakty odżywcze – wyciąg z cytryny oraz ekstrakt z malachitu, który jest źródłem miedzi. Medina Ritual rozjaśnia i wspiera procesy odbudowy płytki.

Produkt nałożony na oczyszczone i osuszone paznokcie pozostawia błyszczące i znakomicie przejrzyste wykończenie. Utrzymując trwałość do 4-5 dni. W celu uzyskania najlepszych efektów, po tym czasie zalecamy zmycie produktu i jego ponowną aplikację (bądź wykonanie kolejnego kroku z instrukcji dołączonej do Semilac SPA For Men).  

Produkt stosuje się bezpośrednio na oczyszczoną i osuszoną płytkę paznokci (z wykluczeniem okolic podrażnionej lub zranionej skóry oraz uszkodzonej płytki). Należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz unikać kontaktu produktu ze skórą i oczami. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Kliknij i zobacz porównanie naszych odżywek i preparatów !

Rozwiń

Medina Ritual 753 - lakier na bazie wody, nazywany czystą „bio-energią dla paznokci, zapewnia kompleksową regenerację. Formuła wzbogacona o ekstrakty odżywcze – wyciąg z cytryny oraz ekstrakt z malachitu, stymuluje tworzenie się elastyny, kolagenu i keratyny. Jednocześnie rozjaśnia i rewitalizuje płytkę. Dodatkowo Medina Ritual jest bogata w miedź, która hamuje powstawanie wolnych rodników.

Produkt do pielęgnacji paznokci pozostawia błyszczące i znakomicie przejrzyste wykończenie.

Cechy charakterystyczne:

  • zapewnia kompleksową regenerację
  • rozjaśnia
  • rewitalizuje
Ingredients: Aqua, Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Citrus Limon Fruit Extract, Malachite Extract, CI 42090.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Bio energia do paznokci Semilac SPA for MEN Medina Ritual 753 7ml

Bio energia do paznokci Semilac SPA for MEN Medina Ritual 753 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe