Chat with us, powered by LiveChat

Baza pod cienie

Filtrowanie produktów
Nie znaleziono produktów pasujących do wybranych kryteriów

Wejdź w świat Semilac

Wejdź w świat Semilac

Piękny makijaż oka potrzebuje wyjątkowej bazy!

Cienie na powiece to element, który potrafi wydobyć z Twojego spojrzenia prawdziwe piękno. Co jednak zrobić, gdy nie utrzymują się one na skórze tak długo, jak tego oczekujesz? Pomyśl o podstawie makijażu i odpowiedź sobie na pytanie : co robisz, aby Twoja twarz była przygotowana do nałożenia bronzera  lub różu? Na początku zawsze używasz podkładu, który stwarza idealne podłoże do nakładania kolejnych kosmetyków. Taką samą zasadą powinnaś kierować się podczas używania cieni do powiek!  Co więc stanowi podstawę w makijażu oka? To baza pod cienie do powiek, czyli kosmetyk, który jest absolutnym fundamentem makijażu oka. Zastanawiasz się jaką bazę pod cienie wybrać? Przejdź do następnego punktu.

Jaką bazę wybrać?

Przy wyborze odpowiedniej bazy pod cienie powinnaś kierować się kilkoma zasadami.
Baza pod cienie to kosmetyk, który ma przedłużyć jakość makijażu oka bez obciążania skóry. Takim kosmetykiem jest baza pod cienie Semilac, nad którą starannie pracowaliśmy, byś mogła cieszyć się długim efektem noszenia cieni na powiece. Jakie jeszcze ukryte właściwości ma nasza baza?
Baza pod cienie Semilac to produkt, który ma dwa przeznaczenia. Pomimo podstawowej – bazy pod cień może także pozostać samodzielnie na powiece, tworząc efekt rozświetlenia. Dzięki jednemu produktowi zyskujesz dwa rozwiązania. Lubimy takie połączenia! Co więcej, kremowa konsystencja produktu jest niezwykle wydajna i łatwo ją rozprowadzić na powiece.
Zastanawiasz się jak nakładać bazę pod cienie Semilac? Dowiesz się tego w poniższej części.

Jak nakładać bazę pod cienie Semiac?

Jednym ze sposobów na rozprowadzenie bazy na powiece jest nakładanie jej opuszkiem palca. Nasz słoiczek ma szeroki rant, który zdecydowanie ułatwi dostęp do kremowej konsystencji. Bazę pod cienie możesz też nakładać pędzlem Semilac o numerze 474.

Skoro już wiesz, jakim pędzlem najlepiej wydobyć bazę do cieni, to na pewno zastanawiasz się jak ją aplikować?
Warto pamiętać o tym, aby nałożyć niewielką ilość produktu. Zbyt wiele kosmetyku może obciążyć powiekę, a tego na pewno nie chcesz.
Zacznij od rozprowadzenia bazy poprzez jej delikatne wklepywanie i rozcieranie od wewnętrznego kącika oka ku zewnętrznemu kącikowi. Bazę pod cienie Semilac możesz nałożyć aż pod łuk brwiowy, co dodatkowo go rozświetli. Nie zapomnij o wyrównaniu koloru tak, aby tworzył on jednolitą i równą całość. Tak przygotowane oko tylko czeka na pomalowanie go cieniami, których kolory zostaną pięknie nasycone, dzięki dobrej podstawie jaką jest baza pod cienie. Dalszy makijaż to już czysta przyjemność!