Baza do lakierów do zdobień Semilac Blooming Effect Base White 7ml

Baza do lakierów do zdobień Semilac Blooming Effect Base White 7ml
9,90 zł 33,00 zł
-
+

-70% #BASE Blooming

Semilac Blooming Effect Base White – silna, biała baza z linii Semilac Blooming Effect, dedykowana stylizacjom tworzonym z wykorzystaniem efektu Blooming. Baza w kolorze białym jest jednocześnie kolorem tła stylizacji. Można nakładać na nią bezpośrednio kolorowe lakiery Semilac Blooming Effect!

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Blooming Effect Base White zaaplikuj na przygotowaną i odtłuszczoną płytkę paznokcia, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 3 W – 60 sek.
Lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
Lampa UV LED 9 W – 60 sek.
Lampa UV LED 24 W – 30 sek.
Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
Lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Blooming Effect – paznokcie potrzebują specjalnej bazy!

Semilac Blooming Effect paznokcie pokochają od pierwszego muśnięcia! To nowa linia produktów umożliwiających tworzenie stylizacji z wykorzystaniem efektu Blooming. W jej skład wchodzą dwie bazy – Semilac Blooming Base White oraz Semilac Blooming Base Clear, które różnią się od siebie kolorami (pierwsza jest biała, druga przezroczysta) oraz kolorowe lakiery do zdobień typu Blooming.

Blooming Effect krok po kroku

Chcesz wzbogacić swoją stylizację za pomocą Semilac Blooming Effect? Krok po kroku pokażemy Ci, jak wykonać takie zdobienie – zobaczysz, że to dziecinnie proste!

Nim zaaplikujesz Semilac Blooming Effect na paznokcie, przygotuj odpowiednio płytkę. Działaj tak samo, jak w przypadku każdej innej stylizacji. W następnej kolejności do gry wchodzi baza do lakierów hybrydowych Semilac Base, którą utwardzimy pod lampą. Następnie nałożymy specjalną bazę z linii Semilac Blooming Effect – Base White lub Base Clear i ponownie utwardzamy całość w lampie.

Następnie należy powtórzyć aplikację bazy pod Blooming Effect i na jej nieutwardzoną warstwę nałożyć punkowo jeden z kolorów z kolekcji Semilac Blooming Effect i poczekać, aż wzór rozleje się tworząc ozdobny efekt. Później utwardzimy go pod lampą. Długość czasu utwardzania zależna jest od mocy posiadanej lampy. Na gotowy wzór nakładamy Semilac Top i utwardzamy go w lampie.

Klasyczny Semilac Top posiada warstwę dyspersyjną, dlatego wymaga przetarcia Nail Cleanerem. Ten krok zostanie przez nas pominięty, jeśli zdecydujemy się skorzystać z produktu Top No Wipe.

Środki ostrożności

 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
 • Unikać kontaktu ze skórą i oczami
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
 • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia
 • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem
 • Nie stosować po upływie terminu ważności (data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym
 • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV
 • Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia

Przeciwwskazania

 • Jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci
 • Oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza)
 • Stany zapalne lub alergiczne
 • Urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic
 • Skaleczenia w obrębie pola zabiegowego
 • Podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu

Do użytku profesjonalnego

Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.

Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Methoxyisopropyl Acetate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, CI 77891.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Baza do lakierów do zdobień Semilac Blooming Effect Base White 7ml

Baza do lakierów do zdobień Semilac Blooming Effect Base White 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe