Barok ozdobi lśnieniem Twoje czerwone paznokcie!

Barok ozdobi lśnieniem Twoje czerwone paznokcie!

Łącznie 61,99 zł

+
-
19,20 zł 24,00 zł

Łącznie 49,59 zł

2 produktów

Czerwone paznokcie? Z brokatem jest im do twarzy!

Czerwone paznokcie z brokatem to jedna z kultowych propozycji, która sprawdzi się w każdym sezonie! Skąd płynie jej siła? Przede wszystkim z elegancji barwy, która jest zawsze właściwa. Warto ją wykorzystać w sezonie jesiennym – to absolutny hit! Czerwone paznokcie noś bez zdobienia lub – przeciwnie – mocno podkreślaj ich urok lśniącym brokatem. Najlepiej w kolorze złota!

Paznokcie na jesień 2017? Brudna czerwień wzmocniona bogactwem złotych drobin!

Lato powoli odchodzi w zapomnienie. Nic dziwnego, że na pierwszym planie pojawia się temat paznokcie na jesień! 2017 rok ubiera je w czerwień. To świetna informacja dla fanek klasyki, które lubią sprawdzone i bardzo kobiece rozwiązania. W swojej bogatej palecie Semilac ma sporo czerwonych lakierów hybrydowych – na pewno znajdziesz swój ulubiony!

W prezentowanej stylizacji pierwsze skrzypce gra przybrudzona czerwień lakieru Semilac Dirty Red 069. To stonowana dostojność skutecznie przyciąga spojrzenia, które kusi dojrzałą barwą i umiejętnością idealnego dopasowania się do okazji. By dodać jej szykowności, sięgamy po bogactwo lśnienia zatopione w złotej drobinie, wykorzystując trend Baroque!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Barok ozdobi lśnieniem Twoje czerwone paznokcie!

Barok ozdobi lśnieniem Twoje czerwone paznokcie!
Twoja ocena
pola obowiązkowe