Ładuję...
MISJA – ZADBANE DŁONIE!
SPOSÓB? AKCJA PIELĘGNACJA!

Zadbane dłonie to nie tylko zjawiskowy manicure. W końcu nawet najpiękniejsza stylizacja potrzebuje właściwej oprawy, a ta nie jest możliwa bez odpowiedniej pielęgnacji. W Semilac wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i proponujemy niezbędne produkty do domowego rytuału SPA.
Poznaj 3 kroki odpowiedniej pielęgnacji dłoni z Semilac!

Peeling do dłoni

Dobry start?
Złuszczanie skóry dłoni.

Krem do rąk

Kolejny punkt
to nawilżanie rąk.

Oliwka do paznokci i skórek

Ostatnia prosta,
czyli pielęgnacja skórek.

Semilac Peeling do dłoni
IDEALNE ZŁUSZCZANIE
SEMILAC CARE PEELING DO DŁONI

Pierwszy krok w pielęgnacji rąk to oczywiście peeling, który odpowiednio złuszczy skórę. Postaw na Semilac Care Peeling do dłoni, który usunie martwy naskórek i zanieczyszczenia, jednocześnie nawilżając i przygotowując skórę do dalszych zabiegów. To niezwykle ważny krok, od którego rozpoczyna się cały rytuał złuszczająco-pielęgnujący. Zadbaj o jego dobry start!

PRZYJEMNE NAWILŻANIE
KREMY I SERUM DO RĄK SEMILAC

Po owocnym starcie – czas na nawilżanie dłoni. Podaruj im moc pielęgnacji, którą zamknęliśmy w kremach i serum do rąk Semilac. Ich wydajna i lekka formuła wspomaga regenerację, wpływając kojąco na skórę. Przyjemny zapach kremów w połączeniu z intensywnie nawilżającym działaniem otuli Twoje dłonie odczuciem miękkości i wygładzenia.

trendy lato 2019 - skin deco
Semilac Oliwki do dłoni
PIELĘGNACYJNE WYKOŃCZENIE
SEMILAC NAIL & CUTICLE ELIXIR

Wykończenie rytuału pielęgnacji to nawilżenie skórek i paznokci. Zadbasz o nie z nowymi oliwkami o wyjątkowo lekkiej formule – Semilac Nail & Cuticle Elixir. Produkty te chronią skórki przed wysuszeniem, pozostawiając odczucie gładkiej, miękkiej i nawilżonej skóry. Co jeszcze wyróżnia te oliwki? To przyjemny zapach, który pachnie tak, jak kremy i serum do rąk Semilac! Możesz więc połączyć swój ulubiony krem z oliwką o tym samym zapachu. Wchodzisz w to?