Gadżety

Gadżety

27 produktów

Wyposażenie gabinetów kosmetycznych

W tym dziale odnajdziesz produkty, które mogą okazać się przydatne przy wystroju Twojego gabinetu kosmetycznego i inne gadżety pomocne w budowaniu wizerunku profesjonalnej stylistki paznokci. Sprawdź jakie akcesoria dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wzorniki do paznokci

Mamy dla Ciebie mnóstwo wzorników pokrytych barwami konkretnych kolekcji lakierów hybrydowych Semilac. Wzornik do paznokci zdecydowanie ułatwia wybór koloru każdej osobie, która nie chce odkręcać wielu buteleczek jednocześnie. Wzornik świetnie oddaje barwy i idealnie prezentuje atuty kolorów Semilac. Jeden wzornik posiada aż 18 plastikowych paznokci. Wzorniki można łączyć dzięki specjalnym zapięciom i tworzyć nieskończone konfiguracje. Wzornik posiada również oczko do przeciągnięcia łańcuszka ułatwiającego przechowywanie próbników w jednym miejscu.

Podkładka do zdjęć

Podkładka Semilac to świetne tło do wykonywania zdjęć paznokci. Zaznaczysz w ten sposób, że pracujesz na lakierach uznanej marki. To wyraz profesjonalizmu i dbałości o detale. Podkładka nie daje refleksów, jej chropowata i delikatnie świecąca powierzchnia idealnie kontraktuje z kolorem dłoni i dowolnej stylizacji kolorowej wykonanej przy pomocy lakierów hybrydowych, żeli, oraz lakierów klasycznych.

Ekspozytor na lakiery hybrydowe

Masz dużą kolekcję lakierów hybrydowych? A może je sprzedajesz? Niezależnie od potrzeb, nie istnieje bardziej spektakularna metoda prezentacji wyboru kolorystycznego, jaki oferują lakiery hybrydowe i klasyczne marki Semilac. Ekspozytor na lakiery to 150 oczek do zagospodarowania. Posiada również wymienną planszę tła, którą możesz zmieniać dowolnie do okoliczności. Zawsze na czasie i zawsze elegancko!

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii
Kolekcja
Cena
Strona
Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
Strona
Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA