Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

 
 
PIĘKNE PAZNOKCIE – ZROBICIE JE SAMODZIELNIE!
NAJLEPSZY KOLOR WYJDZIE CI W SALONIE…
W DOMOWYM SALONIE!

Aby mieć piękne paznokcie wcale nie trzeba spędzać długich godzin w salonie manicure, rezygnować z czasu rodzinnego i wydawać mnóstwo pieniędzy. Wykorzystajcie Wasze babskie spotkania na kawę czy wspólne szycie strojów karnawałowych dla dzieci i przy okazji zróbcie sobie manicure. Razem jest przyjemniej i łatwiej. Koleżanki zawsze pomogą z malowaniem prawej ręki (tak tak, my też wiemy, że to wymaga większej wprawy), przyniosą lampę do manicure hybrydowego, ten zjawiskowy, czerwony lakier i wspólnie będziecie miały oko na córkę czy synka. Tym sposobem nie musicie rezygnować z czasu dla rodziny i przyjaciół, a dodatkowo zyskujecie piękne i gładkie paznokcie jak z salonu!

WSPÓLNY MANICURE?
DLACZEGO LAKIERY HYBRYDOWE SEMILAC?
Kasia

Mnóstwo
kolorów

Kasia

Innowacyjne lakiery
hybrydowe 5w1

Kasia

Produkty nietestowane
na zwierzętach

Kasia

Polski producent
= wysoka jakość

Kasia

produkty testowane
dermatologicznie

Kasia

Posiadają atesty
i certyfikaty

PIERWSZE ZAKUPY
ZESTAWY IDEALNE NA START

Dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z manicure hybrydowym? W naszej ofercie znajdziecie coś, co spisze się idealnie na początek. To zestawy startowe, które zawierają wszystkie produkty do aplikacji, ale również ściągania manicure. Zadbaliśmy o to, byście nie musiały się zastanawiać, co będzie Wam potrzebne. Te zgrabne pudełka kryją Wasz hybrydowy niezbędnik. Jest jednak jedna rzecz, którą zostawiliśmy Wam – ta zdecydowanie najprzyjemniejsza! Wybierając taki pakiet produktów, macie możliwość wyboru swoich pierwszych kolorów, które już za chwilę zagoszczą na Waszych paznokciach. Przyjrzyjcie się im bliżej. I pamiętajcie, że to również świetny prezent, z którego po podarowaniu koleżance wszystkie możecie skorzystać. Umawiając się na spotkania nie tylko na paznokcie obdarowujecie się nie tylko produktami – ale przede wszystkim – Waszym towarzystwem i wsparciem!LAKIERY KLASYCZNE

ZESTAW DO HYBRYD
TRY ME LED 36W
Z KOLOREM DO WYBORU

możliwość wyboru 1 kolorowego lakieru hybrydowego (7ml) zawiera 2 bestsellerowe kolorowe lakiery hybrydowe (3ml): klasyczna czerwień i uniwersalny odcień nude

LAKIERY HYBRYDOWE

ZESTAW DO HYBRYD
LOVE ME LED 48/24W
Z KOLOREM DO WYBORU

możliwość wyboru aż 3 kolorowych lakierów hybrydowych (7ml) zawiera dodatkowy, matowy top (3ml)

 
PIERWSZA HYBRYDA – JAK ZROBIĆ?
krok po kroku: aplikacja hybrydy

Pierwszy manicure hybrydowy przed Wami? Spójrzcie na aplikację krok po kroku, a przekonacie się, że nie jest to aż takie trudne.

paletka i korektor Semilac

KROK 1

Przygotowanie płytki paznokcia – nadaj kształt paznokciom przy użyciu pilnika Semilac. Płytkę paznokcia należy zmatowić blokiem polerskim Semilac Quality, a powstały pył usunąć miękką szczoteczką. Po odpyleniu płytki odtłuść ją wacikiem nasączonym płynem Semilac Nail Cleaner i w razie potrzeby zaaplikuj primer bezkwasowy w celu poprawienia przyczepności lakieru. Odczekaj kilka sekund, aż primer odparuje.

paletka i korektor Semilac

KROK 2

Zaaplikuj cienką warstwę dowolnej bazy Semilac na całość płytki, pamiętając o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Utwardź ją w lampie. Zwróć uwagę na czas utwardzania produktu, który jest zależny od rodzaju używanej bazy i lampy. Informację na temat czasu utwardzania znajdziesz na stronie semilac.pl odnajdując interesujący Cię produkt.

paletka i korektor Semilac

KROK 3

Nałóż pierwszą, cienką warstwę wybranego lakieru kolorowego Semilac, zwracając uwagę na dokładne zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia i utwardź ją w lampie. Po utwardzeniu produktu zaaplikuj kolejną, cienką warstwę lakieru, która uwydatni głębię koloru i ponownie utwardź ją w lampie. Czas utwardzania jest zależny od rodzaju używanego koloru lakieru hybrydowego Semilac oraz lampy.

paletka i korektor Semilac

KROK 4

Dowolny top nałóż na odpowiednio utwardzoną warstwę lakieru hybrydowego Semilac, starannie zabezpieczając wolny brzeg paznokcia i utwardź w lampie. Gdy używamy Semilac Top lub Semilac Top Mat należy usunąć warstwę dyspersyjną wacikiem bezpyłowym nasączonym płynem Semilac Nail Cleaner. Po wykończeniu manicure użyj oliwki do skórek i zaaplikuj krem do rąk. Zachęcamy do obejrzenia materiałów z serii Semilac na naszym kanale YouTube.

 

JAK USUNĄĆ MANICURE HYBRYDOWY?

krok po kroku: zdejmowanie hybrydy

Kiedy na Waszych paznokciach pojawi się nieestetyczny odrost – to znak, aby usunąć manicure hybrydowy. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

LAKIERY KLASYCZNE

KROK 1

Delikatnie zmatuj wierzchnią warstwę manicure przy użyciu bloku polerskiego Semilac Quality lub pilnika prostego Semilac Quality 100/180.

LAKIERY KLASYCZNE

Krok 2

Następnie nasącz Semilac Remover Wraps acetonem Semilac lub płynem Semilac Remover. Owiń każdy palec szczelnie folią i odczekaj około 10-15 minut.

LAKIERY HYBRYDOWE

KROK 3

Zmiękczoną hybrydę bardzo delikatnie usuń za pomocą patyczka drewnianego lub Pusher Semilac. Na samym końcu delikatnie wyrównaj powierzchnię płytki paznokcia blokiem polerskim Semilac Quality.

Zobacz nasze produkty do zdejmowania hybryd. Wybieraj spośród zestawów czy zmywaczy do paznokci

Zmywacze do paznokci

ZMYWACZE DO PAZNOKCI

ZESTAW DO ŚCIĄGANIA HYBRYD

ZESTAW DO ŚCIĄGANIA HYBRYD

PIĘKNE PAZNOKCIE – ZROBISZ SAMODZIELNIE!
NA DOBRY POCZĄTEK
SEMILAC ONE STEP HYBRID

Nigdy nie próbowałaś manicure hybrydowego, a wciąż marzysz o pięknych, zadbanych paznokciach? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy produkt, z którym Twoja pierwsza hybryda będzie dziecinnie prosta. Poznaj innowacyjne lakiery Semilac One Step Hybrid i ciesz się pięknym, pełnym blasku kolorem bez użycia bazy i topu. Wystarczy jeden produkt, dzięki któremu manicure wykonasz szybko, łatwo i przyjemnie.