749 Folia transferowa Semilac Magenta

749 Folia transferowa Semilac Magenta
5,99 zł
-
+

Nowość #749

Semilac Transfer Foil to specjalna, kolorowa folia przeznaczona do zdobienia paznokci. To sposób na szybki, łatwy i efektowny manicure o pięknym, metalicznym efekcie.

Folię transferową Semilac można aplikować na cały paznokieć bądź stworzyć nią połyskujące wzory – wybierz to, co wolisz.

Ciemny róż z domieszką fioletu – ten kolor folii będzie prezentował się świetnie zarówno na delikatnych odcieniach nude, jak i na ciemnych, czarnych kolorach. Ta barwa dodaje odrobiny tajemniczości do manicure. Spróbujesz?

Folia transferowa Semilac sprawdzi się w metodzie hybrydowej i żelowej. Aby ją zaaplikować rekomendujemy użycie Semilac Transfer Foil Glue, jednak folię można również przykleić na utwardzoną warstwę lakieru hybrydowego lub klasycznego topu.

Rozwiń
Stosowanie

Aplikacja folii na całej powierzchni płytki paznokcia przy użyciu kleju Semilac Transfer Foil Glue:

 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Aplikujemy cienką warstwę kleju do folii transferowych Semilac Transfer Foil Glue i utwardzamy w lampie.
 4. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie dyspersyjnej zaaplikowanego wcześniej kleju, pamiętając o delikatnym dociśnięciu folii do paznokcia.
 5. Nakładamy dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

Aplikacja folii na wybranej części płytki paznokcia (jako drobne zdobienie) przy użyciu kleju Semilac Transfer Foil Glue:

 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego lub kolorowego żelu Semilac i utwardzamy. Czynność możemy powtórzyć dla wzmocnienia koloru.
 4. Aplikujemy cienką warstwę dowolnego topu Semilac i utwardzamy (w przypadku klasycznego topu, po utwardzeniu odtłuszczamy). W przypadku lakierów Semilac Extend 5w1 krok ten możemy pominąć.
 5. Nakładamy wzór zdobienia Semilac Transfer Foil Glue za pomocą np. dowolnego pędzelka z oferty Semilac lub Semilac Dotting Tool i utwardzamy w lampie.
 6. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie wcześniej zaaplikowanego kleju Semilac Transfer Foil Glue.
 7. Aplikujemy na koniec dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

Aplikacja folii na lakierze hybrydowym Semilac

Ten sposób aplikacji folii jest trudniejszy, gdyż warstwa dyspersyjna lakieru nie jest tak silna jak w przypadku Semilac Transfer Foil Glue.
 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Aplikujemy cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego Semilac* i utwardzamy w lampie. Czynność możemy powtórzyć dla wzmocnienia koloru.
 4. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie dyspersyjnej zaaplikowanego wcześniej lakieru hybrydowego Semilac, pamiętając o jej delikatnym dociśnięciu do paznokcia.
 5. Nakładamy dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

*Lakier musi posiadać lepką warstwę dyspersyjną. Wszystkie lakiery Semilac® z wyjątkiem koloru 031 Black Diamond wytwarzają warstwę dyspersyjną po utwardzeniu. Lakier 031 można zastąpić lakierem 300 Perfect Black, który posiada dyspersję.

Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 9 W – 2 x 60 sek
Lampa UV LED 24 W – 60 sek.
Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
Lampa UV LED 48/24 W – 30-60 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Folia transferowa na paznokcie – poznaj prosty sposób na zdobienie!
Uwielbiasz zdobienie paznokci, więc z całą pewnością przypadnie Ci do gustu ta pięknie metaliczna folia transferowa. To naprawdę prosty i bardzo szybki sposób na urozmaicenie każdej stylizacji. Nie znasz folii transferowej? Nadeszła pora, abyś odkryła ten błyszczący dodatek do manicure!

Folia transferowa na paznokcie co to jest?
Czym jest folia transferowa? To cienka, metalicznie barwna folia, którą odciska się na paznokciu. Zacznijmy jednak od początku, czyli postaramy się odpowiedzieć na pytanie: jak nakładać folię transferową? Najpierw musisz wykonać manicure przy użyciu lakieru hybrydowego lub żelu UV. W kolejnym kroku powinnaś zaaplikować klej do folii transferowej, utwardzić go, a następnie przyłożyć folię błyszczącą stroną na paznokciu. Folię możesz nakładać na cały paznokieć lub odbijać jedynie jej fragmenty. Ważne, aby po przyłożeniu jej do płytki delikatne przydusić ją do paznokcia. Jest to szczególnie ważne, gdy chcesz zaaplikować folię na cały paznokieć.

Różowa folia transferowa do paznokci – z czym połączyć?
Zastanawiasz się, do czego najlepiej będzie pasować różowa folia na paznokcie? Intensywny róż to propozycja nie tylko dla odważnych! Folię transferową w takim kolorze z łatwością połączysz z czarnym lakierem hybrydowym, ale i delikatnymi odcieniami nude. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od tego, jakie kolory i zestawienia lubisz.
Stylizację z użyciem folii transferowej możesz też wykończyć w dwóch wersjach: błyszczącej lub matowej. W tym przypadku również powinnaś bazować na własnych upodobaniach. Pamiętaj tylko, że gdy pokryjesz paznokcie matowym topem, to metaliczny blask folii będzie nieco przytłumiony. A może postawisz na mieszany efekt, gdzie jeden paznokieć będzie matowy, a reszta błyszcząca? Wykorzystaj ten patent, bo jest to oryginalne rozwiązanie! Potrzebujesz więcej inspiracji na użycie folii transferowej na paznokciach? Zerknij do kolejnej części.

Folia transferowa – propozycje stylizacji
Myślisz, że intensywnie różowa folia na paznokciach będzie źle wyglądać na różowych paznokciach? Nic bardziej mylnego! Spróbuj połączyć ten kolor folii z soczystą malinową hybrydą lub odrobinę neonowym odcieniem różu.
Magentowa folia transferowa Semiac spisze się też świetnie w kompozycji z fioletowym lakierem hybrydowym, a nawet tymi odcieniami, które delikatnie wpadają w kolor granatu.

Sądzisz, że to już wszystko, co powinnaś wiedzieć o folii transferowej Semilac? Spójrz na ostatnią część.

Folia transferowa – co musisz wiedzieć?
Chcesz wypróbować folię transferową, ale nie wiesz, jak ją odbijać? Na początku najlepiej będzie, gdy zdecydujesz się na tworzenie nieregularnych kształtów. To najprostsze wykorzystanie folii. Dopiero gdy nabierzesz wprawy, pozwól sobie na tworzenie Twoich wymarzonych wzorków. Taki sposób zdecydowanie ułatwi Ci początkowe próby nakładania folii na paznokcie.

Mamy nadzieję, że wiesz już, co to jest folia transferowa na paznokcie oraz jak ją nakładać. Teraz pozostało Ci jedynie wykonanie manicure hybrydowego i ozdobienie go folią transferową Semilac. Stylizacją pochwal się na Instagramie, a możliwe, że dostrzeżemy efekty Twojej pracy. Powodzenia!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

749 Folia transferowa Semilac Magenta

749 Folia transferowa Semilac Magenta
Twoja ocena
pola obowiązkowe