748 Folia transferowa Semilac Holo pink

748 Folia transferowa Semilac Holo pink
5,99 zł
-
+

Nowość #748

Semilac Transfer Foil to specjalna, kolorowa folia przeznaczona do zdobienia paznokci. To sposób na szybki, łatwy i efektowny manicure o pięknym, metalicznym efekcie.

Folię transferową Semilac można aplikować na cały paznokieć bądź stworzyć nią połyskujące wzory – wybierz to, co wolisz.

Różowa folia wzbogacona wielokolorowymi, mieniącymi się cząsteczkami
będzie wyglądać rewelacyjnie na każdym kolorze. Taki manicure to lśnienie, które można podarować sobie na każdą okazję.

Folia transferowa Semilac sprawdzi się w metodzie hybrydowej i żelowej. Aby ją zaaplikować rekomendujemy użycie Semilac Transfer Foil Glue, jednak folię można również przykleić na utwardzoną warstwę lakieru hybrydowego lub klasycznego topu.

Rozwiń
Stosowanie

Aplikacja folii na całej powierzchni płytki paznokcia przy użyciu kleju Semilac Transfer Foil Glue:

 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Aplikujemy cienką warstwę kleju do folii transferowych Semilac Transfer Foil Glue i utwardzamy w lampie.
 4. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie dyspersyjnej zaaplikowanego wcześniej kleju, pamiętając o delikatnym dociśnięciu folii do paznokcia.
 5. Nakładamy dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

Aplikacja folii na wybranej części płytki paznokcia (jako drobne zdobienie) przy użyciu kleju Semilac Transfer Foil Glue:

 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego lub kolorowego żelu Semilac i utwardzamy. Czynność możemy powtórzyć dla wzmocnienia koloru.
 4. Aplikujemy cienką warstwę dowolnego topu Semilac i utwardzamy (w przypadku klasycznego topu, po utwardzeniu odtłuszczamy). W przypadku lakierów Semilac Extend 5w1 krok ten możemy pominąć.
 5. Nakładamy wzór zdobienia Semilac Transfer Foil Glue za pomocą np. dowolnego pędzelka z oferty Semilac lub Semilac Dotting Tool i utwardzamy w lampie.
 6. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie wcześniej zaaplikowanego kleju Semilac Transfer Foil Glue.
 7. Aplikujemy na koniec dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

Aplikacja folii na lakierze hybrydowym Semilac

Ten sposób aplikacji folii jest trudniejszy, gdyż warstwa dyspersyjna lakieru nie jest tak silna jak w przypadku Semilac Transfer Foil Glue.
 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Aplikujemy cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego Semilac* i utwardzamy w lampie. Czynność możemy powtórzyć dla wzmocnienia koloru.
 4. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie dyspersyjnej zaaplikowanego wcześniej lakieru hybrydowego Semilac, pamiętając o jej delikatnym dociśnięciu do paznokcia.
 5. Nakładamy dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

*Lakier musi posiadać lepką warstwę dyspersyjną. Wszystkie lakiery Semilac® z wyjątkiem koloru 031 Black Diamond wytwarzają warstwę dyspersyjną po utwardzeniu. Lakier 031 można zastąpić lakierem 300 Perfect Black, który posiada dyspersję.

Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 9 W – 2 x 60 sek
Lampa UV LED 24 W – 60 sek.
Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
Lampa UV LED 48/24 W – 30-60 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Różowa folia transferowa na paznokcie – odkryj ją!   
Długo szukałaś sposobu na urozmaicenie swojego manicure? W końcu jest! Mamy dla Ciebie naprawdę szybki i prosty sposób na dodanie swoim paznokciom pięknie metalicznego blasku. Odkryj folię transferową na paznokcie Semilac.

Folia transferowa na paznokcie Semilac – co to jest?
Czym jest folia transferowa na paznokcie? To nic innego jak delikatna, ozdobna folia, którą odbija się na uprzednio pomalowanych paznokciach. W pierwszej kolejności wykonaj pełny manicure hybrydowy lub żelowy. Folię możesz odbijać na warstwie dyspersyjnej lakieru lub żelu, ale najlepiej będzie, gdy użyjesz kleju do folii transferowej. Klej wystarczy nałożyć na paznokcie, a w kolejnym kroku utrwalić paznokcie w lampie UV. Po utwardzeniu paznokci przyłóż folię do płytki błyszczącą stroną. Jeśli jesteś początkująca, będzie dobrze, gdy zaczniesz od odbijania nieregularnych kształtów. Dla ułatwienia możesz obciąć sobie kawałek folii i nim manewrować.
Do jakich kolorów pasować będzie różowa folia transferowa holo? Odpowiedź znajdziesz poniżej.


Folia transferowa holo – do czego pasuje?
Folia transferowa na hybrydzie może prezentować się różnie, w zależności od koloru lakieru hybrydowego. Drobinki holo dają wielobarwny błysk, który będzie dobrze prezentował się nie tylko na różowych lakierach hybrydowych. Folią transferową holo możesz uatrakcyjnić naprawdę wiele odcieni. Lubisz manicure w wyraźnych kolorach? Pomaluj paznokcie czarnym lakierem hybrydowym i uzupełnij go folią transferową. Obok takiego manicure nikt nie przejdzie obojętnie!
Jeśli jednak Twoimi ulubieńcami są raczej stonowane odcienie to postaw na kolory nude lub nawet samą biel. Folii nie musisz też odbijać na wszystkich paznokciach. Czasem wystarczy tylko jeden palec ozdobiony folią, a stylizacja już nabierze zupełnie innego wyrazu. Nie chcemy jednak niczego Ci narzucać. Wybierz to, co lubisz najbardziej.
Po nałożeniu folii na hybrydę powinnaś też zadbać o zabezpieczenie stylizacji. Zerknij do kolejnej części, a zdradzimy Ci kolejną pomocną radę.

Folia transferowa na hybrydzie – mat czy błysk? 
Abyś mogła cieszyć się piękną stylizacją, pamiętaj też o tym, aby nałożyć na manicure top. Możesz wybrać top błyszczący lub matowy. Pamiętaj tylko, że matowe wykończenie manicure sprawi, że blask folii będzie nieco przytłumiony.

Folia transferowa pozwala Ci stworzyć wiele propozycji na manicure, dlatego nie zwlekaj i sprawdź sama, jak wygląda folia transferowa na hybrydzie.

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

748 Folia transferowa Semilac Holo pink

748 Folia transferowa Semilac Holo pink
Twoja ocena
pola obowiązkowe