745 Folia transferowa Semilac Silver

745 Folia transferowa Semilac Silver
5,99 zł

Produkt niedostępny #745

Semilac Transfer Foil to specjalna, kolorowa folia przeznaczona do zdobienia paznokci. To sposób na szybki, łatwy i efektowny manicure o pięknym, metalicznym efekcie.

Folię transferową Semilac można aplikować na cały paznokieć bądź stworzyć nią połyskujące wzory – wybierz to, co wolisz.

Srebrną folię o wielobarwnym błysku najlepiej połączyć z kolorami nude, bielą i szarością. Jeśli jednak chcesz postawić na mocny efekt holo – pozostań tylko przy folii. To zjawiskowe lśnienie będzie się pięknie odbijało od światła dziennego, jak i w blasku świateł.

Folia transferowa Semilac sprawdzi się w metodzie hybrydowej i żelowej. Aby ją zaaplikować rekomendujemy użycie Semilac Transfer Foil Glue, jednak folię można również przykleić na utwardzoną warstwę lakieru hybrydowego lub klasycznego topu. 

Rozwiń
Stosowanie

Aplikacja folii na całej powierzchni płytki paznokcia przy użyciu kleju Semilac Transfer Foil Glue:

 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Aplikujemy cienką warstwę kleju do folii transferowych Semilac Transfer Foil Glue i utwardzamy w lampie.
 4. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie dyspersyjnej zaaplikowanego wcześniej kleju, pamiętając o delikatnym dociśnięciu folii do paznokcia.
 5. Nakładamy dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

Aplikacja folii na wybranej części płytki paznokcia (jako drobne zdobienie) przy użyciu kleju Semilac Transfer Foil Glue:

 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Nakładamy wybrany kolor lakieru hybrydowego lub kolorowego żelu Semilac i utwardzamy. Czynność możemy powtórzyć dla wzmocnienia koloru.
 4. Aplikujemy cienką warstwę dowolnego topu Semilac i utwardzamy (w przypadku klasycznego topu, po utwardzeniu odtłuszczamy). W przypadku lakierów Semilac Extend 5w1 krok ten możemy pominąć.
 5. Nakładamy wzór zdobienia Semilac Transfer Foil Glue za pomocą np. dowolnego pędzelka z oferty Semilac lub Semilac Dotting Tool i utwardzamy w lampie.
 6. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie wcześniej zaaplikowanego kleju Semilac Transfer Foil Glue.
 7. Aplikujemy na koniec dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

Aplikacja folii na lakierze hybrydowym Semilac

Ten sposób aplikacji folii jest trudniejszy, gdyż warstwa dyspersyjna lakieru nie jest tak silna jak w przypadku Semilac Transfer Foil Glue.
 1. Standardowo opracowujemy płytkę paznokcia.
 2. Aplikujemy wybraną bazę Semilac lub inny produkt przeznaczony bezpośrednio na płytkę paznokcia i utwardzamy w lampie.
 3. Aplikujemy cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego Semilac* i utwardzamy w lampie. Czynność możemy powtórzyć dla wzmocnienia koloru.
 4. Przykładamy folię do paznokcia mniej błyszczącą stroną i odbijamy ją na warstwie dyspersyjnej zaaplikowanego wcześniej lakieru hybrydowego Semilac, pamiętając o jej delikatnym dociśnięciu do paznokcia.
 5. Nakładamy dowolny top z oferty Semilac i utwardzamy w lampie (w przypadku klasycznego topu po utwardzeniu produktu – odtłuszczamy paznokcie).

*Lakier musi posiadać lepką warstwę dyspersyjną. Wszystkie lakiery Semilac® z wyjątkiem koloru 031 Black Diamond wytwarzają warstwę dyspersyjną po utwardzeniu. Lakier 031 można zastąpić lakierem 300 Perfect Black, który posiada dyspersję.

Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 9 W – 2 x 60 sek
Lampa UV LED 24 W – 60 sek.
Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
Lampa UV LED 48/24 W – 30-60 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

 

Sposób na piękne paznokcie – poznaj folię transferową!
Zdarza się, że chciałabyś uzupełnić swój manicure nietypowym błyskiem? Znasz już nasze pyłki do paznokci, więc nadszedł czas, abyś odkryła wyjątkową folię transferową na paznokcie. Jej piękny, metaliczny blask uatrakcyjni każdy manicure. Sprawdź, co to jest folia na paznokcie i co powinnaś o niej wiedzieć.

Folia transferowa co to jest?
Czym jest folia transferowa na paznokcie? To cienka folia, którą odbija się na płytce paznokcia celem urozmaicenia manicure. Folie transferowe mogą posiadać wiele kolorów, a ich metaliczny blask na pewno Cię urzeknie.
Tylko jak nakładać folie transferowe na paznokcie? Odpowiedź już za chwilę.

Folia transferowa na hybrydzie
Zastanawiasz się, jak aplikować folię transferową? Folia jest dość uniwersalna, więc możesz nią uatrakcyjnić każdy kolorowy lakier hybrydowy, ale też żel UV. Jak wygląda folia transferowa na hybrydzie? Dokładnie tak, jak tego chcesz. Możesz odbić folię w całości lub postawić na drobne zdobienie. Wybierz to, co spodoba Ci się najbardziej.

Z czym połączyć srebrną folię transferową?
Naszym zdaniem srebrna folia będzie wyglądać równie dobrze na delikatnych odcieniach nude, ale też na Twoich ukochanych czerwieniach. Zerknij na zakładkę stylizacje i zainspiruj się ciekawymi pomysłami na manicure z użyciem srebrnej folii transferowej.
Chcesz poznać odpowiedź na pytanie: folia transferowa jak nakładać? Podpowiadamy w kolejnej części.

Folia transferowa jak nakładać?
Sposobów na aplikację folii transferowej jest kilka. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz otrzymać. Przypominamy: folie transferowe można odbijać zarówno na całej płytce, jak i tylko fragmentami, tworząc przeróżne wzory. Aby jednak folia odbiła się na paznokciu bez zarzutu, najlepiej będzie, gdy użyjesz kleju do folii transferowej. Pozwoli on na dokładne odbicie produktu na paznokciu, bez obaw o drobne niedociągnięcia. To wszystko dzięki jego mocnej dyspersji.

Sądzisz, że to wszystko, co powinnaś wiedzieć o folii transferowej na paznokciach? Zerknij na ostatnią część.


Folia transferowa do paznokci co jeszcze musisz wiedzieć?
Aby folia transferowa prezentowała się zjawiskowo, powinnaś zastosować kilka krótkich zasad. Po pierwsze zwróć uwagę na to, aby odbijać folię stroną z błyszczącym wzorkiem. Aby było Ci jeszcze łatwiej, możesz wyciąć sobie jedynie fragment folii i nią manewrować. Wykorzystaj ten sposób, zwłaszcza gdy będziesz aplikować folię na paznokciu po raz pierwszy.


Z kolei po przyłożeniu folii na paznokcie musisz pamiętać, aby zabezpieczyć stylizację topem. Jeśli chcesz, aby paznokcie były wykończone błyskiem to możesz użyć klasycznej wersji topu: Semilac Top lub Semilac Top No Wipe. Wolisz matowe wykończenie? Nic nie stoi na przeszkodzie! Musisz tylko pokryć paznokcie topem, który po utwardzeniu, otula je przytłumionym efektem matu. Wybierz Top Mat Total lub Top Mat Total No Wipe. Zwróć uwagę na to, aby zabezpieczyć topem również wolny brzeg paznokcia. W ten sposób będziesz miała pewność, że folia nie odklei się od płytki, a całą stylizacją będziesz się długo cieszyć.
Teraz czas na tworzenie barwnych stylizacji. Do dzieła!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

745 Folia transferowa Semilac Silver

745 Folia transferowa Semilac Silver
Twoja ocena
pola obowiązkowe