633 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Light Pink

633 Lakiery hybrydowy UV Hybrid Semilac Sharm effect Light Pink 7ml.jpg
23,00 zł 33,00 zł

Produkt niedostępny #633

Efekt Sharm Semilac Sharm Effect Light Pink 633 – delikatność różu, którego dziewczęcy charakter osłodzi nawet najdojrzalszą stylizację. Zawiera w sobie ogrom kobiecej kokieterii – jej czarowanie sprawdzi się w romantycznych motywach i bardziej satynowym charakterze stylizacji.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Sharm zaaplikuj na nieutwardzoną warstwę Semilac Sharm Base Clear lub Sharm Base White, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń

Różowy efekt Sharm – specjalnie dla podkreślenia Twojej słodyczy!

Różowy efekt Sharm to jedna z 18 propozycji kolorystycznych od Semilac! Dla kogo będzie idealna? Każdej kobiety, która uważa, że dziewczęcy urok jest atutem, który należy podkreślać. Mowa o Tobie? Wypróbuj różowy efekt Sharm i zakochaj się od pierwszego pociągnięcia pędzelkiem!

Semilac Sharm Effect – jak aplikować efekt Sharm na białe tło?

Zainteresował Cię Semilac Sharm Effect, ale obawiasz się, że nie będziesz umiała go zaaplikować na paznokcie? Nie ma powodu do niepokoju! Produkty Semilac to nie tylko najwyższa jakość, ale także łatwość w użytkowaniu! Z nami na pewno dowiesz się, jak aplikować efekt Sharm!

Najważniejsze jest korzystanie z profesjonalnych produktów Semilac, według zalecanej procedury aplikacji. Jeśli posiadasz specjalną bazę do efektu Sharm Semilac oraz specjalny lakier do tworzenia efektu Sharm – to już połowa sukcesu! Co jeszcze będzie Ci potrzebne? Wszystkie inne produkty, z których korzystasz podczas wykonywania manicure hybrydowego!

Jak aplikować efekt Sharm? Najpierw opracuj płytkę paznokcia. Po jej odtłuszczeniu nałóż zwykłą bazę Semilac i utwardź ją pod lampą. Teraz skorzystaj z bazy do efektu Sharm białej i bez jej utwardzania zmaluj piękne wzory kolorami z linii Semilac Sharm Effect. Jesteś zadowolona? Utwardź wszystko pod lampą, a potem utrwal topem, który też musisz utwardzić. I gotowe. Proste, prawda? 

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Środki ostrożności

 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
 • Unikać kontaktu ze skórą i oczami
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
 • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia
 • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem
 • Nie stosować po upływie terminu ważności (data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym
 • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV
 • Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia

Przeciwwskazania

 • Jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci
 • Oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza)
 • Stany zapalne lub alergiczne
 • Urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic
 • Skaleczenia w obrębie pola zabiegowego
 • Podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu

Do użytku profesjonalnego

 • Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych.
 • By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Methoxyisopropyl Acetate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 15850, CI 77489
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

633 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Light Pink

633 Lakiery hybrydowy UV Hybrid Semilac Sharm effect Light Pink 7ml.jpg
Twoja ocena
pola obowiązkowe