618 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Red

618 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Red
23,00 zł 33,00 zł
-
+
#618

Efekt Sharm Semilac Sharm Effect Red 618 – kobiecy odcień czerwieni, która seksownie czaruje klasą. Przyciąga spojrzenie, ale nie jest agresywna – barwa sprawdzi się w kwiecistych przestrzeniach i stylizacjach, w których królować będą silne uczucia.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń
Do użytku profesjonalnego
Semilac® Sharm effect przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie. Rozwiń

Semilac Sharm Effect Red – paznokcie uwielbiają go w różach!

Semilac Sharm Effect Red to jeden z 18 kolorów lakierów hybrydowych z kolekcji do tworzenia efektu Sharm. Warto poznać je wszystkie – one kochają swoje towarzystwo. Jeśli jednak zdecydujecie się na czerwony lakier hybrydowy Semilac Sharm Effect Red – możecie skryć jego wyrazistość i kobiecość w rozlanych płatkach róż. To wygląda wybornie na paznokciach!

Efekt sharm na paznokciach – nie musisz być profesjonalistką!

Podoba Ci się efekt sharm na paznokciach? Nie musisz być profesjonalistką, by zmalować go w swojej stylizacji! Wystarczą tylko produkty z linii Semilac Sharm Effect i pomysł na manicure. Reszta pójdzie, jak z płatka!

Semilac Sharm Effect to linia produktów umożliwiających stworzenie stylizacji z wykorzystaniem efektu Sharm. Wysoki poziom artyzmu stylizacji nie musi iść w parze z umiejętnościami z zakresu zdobień – produkty Semilac Sharm Effect pozwolą stworzyć wyszukane wzory, niezależnie od poziomu zaawansowania techniki.

Efekt Sharm – krok po kroku? Jeśli Ci nie pójdzie – Akademia Semilac pomoże!

W sieci można znaleźć sporo pomocy z zakresu „Efekt Sharm – krok po kroku”. Osoby chcące dopracować do perfekcji manicure wzbogacony efektem Sharm mogą skorzystać z planowanych przez Akademię Semilac warsztatów specjalnych. Nasze profesjonalne instruktorki podczas kursu zaprezentują mnogość zastosowań nowych produktów i udzielą cennych wskazówek w zakresie Nail Artu.   

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikaj kontaktu lakieru hybrydowego z oczami i skórą. Przerwij stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Przed użyciem produkt należy wymieszać. Postępować zgodnie z instrukcją użycia. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. Produkt palny.
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Methoxyisopropyl Acetate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 15850, CI 77489.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

618 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Red

618 Lakier do zdobień Semilac Sharm effect Red
Twoja ocena
pola obowiązkowe