520 Lakier hybrydowy Semilac SemiBeats by Margaret Clear Amarant 7ml

520 Lakier hybrydowy Semilac SemiBeats by Margaret Clear Amarant 7ml
29,99 zł
-
+
#520

Bez tej barwy nie obędzie się żadne party sezonu wiosna/lato 2017! To murowany hit, który zagości na tanecznych parkietach, zagwarantuje zastrzyk pozytywnej energii i rozrusza towarzystwo podczas rodzinnej imprezy! Kobiecy i zawsze właściwy – pretenduje do miana ponadczasowego!

Charakterystyka: Wyrafinowany odcień klasycznej fuksji.

W celu uzyskania maksymalnie intensywnego koloru należy zaaplikować go na jasną bazę.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie. Rozwiń

Semilac - lakiery hybrydowe, które będą dopełnieniem Twojej stylizacji!

Semilac lakiery hybrydowe robi z sercem i rozumem To idealne połączenie, które gwarantuje najwyższą jakość produktu i głębię jego koloru. Jeśli wszystko dodatkowo doprawimy gwiazdorskim lśnieniem Margaret – otrzymujemy gotowy przepis na sukces!

Semilac SemiBeats by Margaret – który z 9 kolorów stanie się Twoim hitem?

Semilac SemiBeats by Margaret to propozycja 9 świeżych i wyrazistych barw, które pretendują do miana hitów sezonu. Sprawdzą się w każdych okolicznościach, których podłoże stanowią wiosenno-letnie klimaty.

Jeśli lubisz paznokcie w kolorze fuksji – nasz 520 Clear Amarant jest stworzony dla Ciebie. To kobieca propozycja, która sprawdzi się podczas shoppingu z koleżanką oraz wieczornego wyjścia z.. kolegą Wypróbuj, czy będzie idealnym towarzyszem twojej życiowej podróży!

Jak zrobić paznokcie hybrydowe lakierem mocno napigmentowanym?

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić paznokcie hybrydowe korzystając z lakieru mocno napigmentowanego – służymy dobrą radą! Przede wszystkim pamiętaj, że ten typ lakieru musi być dłużej utwardzany. Dodatkowo nakładane warstwy powinny być naprawdę cienkie! Takiego specjalnego traktowania wymaga między innymi nasz Semilac SemiBeats By Margaret 520!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

520 Lakier hybrydowy Semilac SemiBeats by Margaret Clear Amarant 7ml

520 Lakier hybrydowy Semilac SemiBeats by Margaret Clear Amarant 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe