Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

366 Travel with me 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Zieleń przygody życia
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Pastelowy
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Zielone
Opis
Ten śmiały i nietuzinkowy lakier hybrydowy czeka na wyzwania! Pastelowy manicure w kolorze jasnej zieleni, który świetnie wpisze się w Twoje turystyczne plany lub podróże (małe i duże), bez wytyczonego celu. Choćby wyprawa miała być… wypadem do przyjaciółki na partyjkę „tysiąca”.Ten kolor elastycznie dopasowuje się do propozycji - dogaduje się z klasyką, ale nie stroni od pociągającej bezczelności. Sprawdź, zestawiając go z czernią, beżem lub innym brokatem!Jeszcze więcej kolorowych przygód czeka Cię w pozostałych propozycjach z kolekcji Closer Again!
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.