Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

304 Legendary Night 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Idealny kolor na Święta
Charakterystyka
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Czarne
Opis

Uwaga, z tym kolorem na paznokciach nie oderwiesz wzroku od Twojego mani! Grafitowa czerń, przełamana cudowną, subtelną drobiną FLASH w towarzystwie głęboko zatopionych płatków confetti w kolorach: choinkowej zieleni, różu, fioletu i błękitu wprowadzi Cię w prawdziwy przedświąteczny szał - takiego koloru jeszcze nie było! Uzależniający bardziej niż najsmaczniejsze pierniki sprawi, że stracisz dla niego głowę - warto, oj warto!

Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 60 sek.
Lampa UV LED 24W/48 - 60 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 60 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 60 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 60 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę ulubionej bazy hybrydowej (rekomendujemy użycie bazy cover od Semilac: BB Base, Fiber Base, One Step, Extend 5w1 lub Extend 5w1 Care), a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając ulubiony Top Semilac, bez niebieskiej poświaty.