Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

274 PasTells Salmon Pink 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Łososiowy powiew optymizmu
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Różowe
Opis
Granice są po to, żeby je… zamazywać! Dlatego nie musisz wybierać pomiędzy pastelową lekkością a neonową energią. Postaw na barwę Salmon Pink, która plasuje się dokładnie pośrodku, łącząc zalety obu stylów. To idealny kolor zwłaszcza dla kobiet, które są doskonale świadome własnej wartości i płynnie lawirują między skrajnościami temperamentu. Lakier najlepiej nakładać na bazę w kolorze białym. Chcesz poznać inne odcienie z pastelowej krainy? Wypróbuj też pozostałe kolory z serii PasTells i twórz wymarzone stylizacje.
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.