268 Semilac PasTells Light Blue

Semilac PasTells Light Blue 268 – ten pastelowy lakier hybrydowy Semilac to najdelikatniejszy odcień niebieskiego w naszej nowej kolekcji. Jest stonowany, wręcz kruchy, w czym skrywa ogrom swojego uroku. To najwierniejszy kompan Twoich letnich tygodni, jeśli jesteś fanką stylizacji paznokci w wersji light!

Dla uzyskania najlepszego efektu i głębi koloru, rekomendujemy nakładanie lakierów hybrydowych z kolekcji PasTells na biały podkład (Semilac SemiHardi White).

29,00 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Niebieski lakier do paznokci – dla Pani Lekkość!

Ten niebieski lakier do paznokci z kolekcji Semilac PasTells to najdoskonalsza delikatność w barwie. Jest lekka, niczym chmurka na niezmąconym błękicie nieba. Subtelna, jak powiew wiatru w upalny dzień. Kojąca, jak pierwszy łyk wody, gdy jesteśmy bardzo spragnieni. Ten niebieski lakier do paznokci zaspokoi Twoje pragnienie pięknego manicure!

Niebieski lakier hybrydowy – łącz go z delikatnością

Niebieski lakier hybrydowy Light Blue zawiera w swojej nazwie najmocniejsze cechy tej kolorystycznej propozycji. Dzięki niemu staniesz się Panią Lekkość! Lubisz skromne stylizacje, którym nie brakuje charakteru? W takim razie ten niebieski lakier hybrydowy jest dla Ciebie stworzony!

My uwielbiamy łączyć go z bielą. To klasyczne rozwiązanie, które zawsze się sprawdza. Poza tym jest wspaniałym nawiązaniem do natury, która jest mistrzynią kolorystycznych zestawień Druga opcja to niebieski lakier hybrydowy połączony z głębią granatu lub choćby o ton ciemniejszym niebieskim. Sprawdźcie, która z powyższych propozycji skradnie Wasze serce!

Niebieski lakier Semilac – gdy chcesz mieć pewność trwałości!

Niebieski lakier Semilac to kolejna z naszych barwnych propozycji, która kusi nie tylko odcieniem, ale także jakością. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by spełnić Wasze oczekiwania. I udaje się nam to – z sukcesem! Jeśli chcesz, by Twoja wyszukana stylizacja została z Tobą długimi tygodniami – postaw na lakiery hybrydowe Semilac!

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 268 Semilac PasTells Light Blue
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.