Kalendarz książkowy Semilac 2019

Kalendarz książkowy Semilac 2019
Ocena:
5 % of 100
1 1 5
39,90 zł

Produkt niedostępny #2019

Kalendarz książkowy Semilac - każdy dzień może być spektakularny. Wystarczy tylko dobrze go zaplanować. Najlepiej z Semilac!

Nasz wyjątkowy kalendarz książkowy z układem dziennym pozwoli w prosty sposób uporządkować rzeczywistość - zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym (zostawiliśmy sporo miejsca na zaplanowanie każdej soboty). Przedział czasowy od 06.00 do 20.00 oraz dużo miejsca na zapisywanie wizyt i tworzenie obszernych notatek zadowoli rannego ptaszka, sowę i najbardziej skrupulatnego skrybę :) Wygodny format B5 zmieści się do większości torebek.

Dzięki zaznaczeniu ważnych dni i świąt kalendarz książkowy Semilac to także dodatkowa pamięć podręczna. A wszystko to podane w charakterystycznej dla nas, eleganckiej i wykwintnej stylistyce – piękna srebrna oprawa zdobiona hasłem „Wszystko w Twoich rękach”, z barwnymi inspiracjami na każdą porę roku w wysmakowanym wnętrzu.

Kalendarz książkowy Semilac dedykujemy Paniom, które mają dużo klientek, cenią czas i profesjonalizm oraz kunsztowne przedmioty przydatne w codziennym życiu.

To Twój must have na rok 2019!

Wymiary: 240x165 mm


Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Kalendarz książkowy Semilac 2019

Kalendarz książkowy Semilac 2019
Twoja ocena
pola obowiązkowe