194 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Business Line Pink Beige 7ml

Semilac Business Line Pink Beige 194 – barwa dla kobiety sukcesu, która szuka idealnych rozwiązań na bazie kompromisu. Znajdziemy go w tym kolorze z biznesowej kolekcji Semilac. Delikatna propozycja łączy w sobie lekkość i uniwersalność beżu oraz wyrafinowaną słodycz niewyrazistości różu. Siła tego lakieru hybrydowego Semilac tkwi w umiejętności spełnienia nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań.

33,00 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Beżowy lakier hybrydowy – gdy chcesz zrobić dobre wrażenie

Są takie chwile, kiedy wszystko musi być dopracowane do perfekcji. Strój, fryzura, a także… paznokcie! Jeśli chodzi o te ostatnie – beżowy lakier hybrydowy Semilac z kolekcji Business Line poleca się uwadze. Jest niezawodny, zawsze stosowny i bardzo elegancki. Sprawdzi się zawsze i wszędzie! Jego po prostu warto mieć w swojej kolekcji. I na paznokciach!

Beżowy lakier Semilac Business Line Pink Beige 194 – bo też to za mało!

Beżowy lakier Semilac to sprawdzone rozwiązanie na stosowny manicure. My uważamy jednak, że działać poprawnie – to wykorzystywać jedynie część swoich możliwości. Dlatego my do poprawności beżowego lakieru hybrydowego dodajemy odrobinę słodyczy i spokoju płynącego z różu. Propozycja idealna dla perfekcyjnej kobiety sukcesu!

Nasz beżowy lakier Semilac zamyka w sobie precyzję, umiejętność utrzymywania nerwów na wodzy i pełen profesjonalizm. Z tej przyczyny kolor ten świetnie sprawdzi się na Twoich paznokciach – w końcu jest taki jak Ty! A, oczywiście nie zapominamy jeszcze o bezpiecznej dozie słodyczy, która przyda się, gdy podczas spotkania na szczycie zrobi się naprawdę gorąco!

Beżowy lakier do paznokci – idealny. Jak Ty!

Beżowy lakier do paznokci od zawsze był jednym z ulubionych wśród fanek delikatnego  manicure. Sprawdzał się w różnych okolicznościach – od spotkań biznesowych po wieczorne wyjście. Wszystko zależało jedynie od dodatków, którymi go zdobiliśmy. Tym razem nasz beżowy lakier do paznokci najlepiej połączyć z biznesowym minimalizmem – on to lubi!

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 194 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Business Line Pink Beige 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.