188 Lakier hybrydowy Semilac Strawberry Blue 7ml

188 Lakier hybrydowy Semilac Strawberry Blue 7ml
Ocena:
5 % of 100
3 1 5
19,00 zł 29,99 zł
Twój własny napis wygrawerujemy na opakowaniu!

Maximum 10 characters

-
+

-37% #188

Nawet dzikie zagajniki syberyjskiej tajgi oferują niezwykłości. Któż bowiem spodziewałby się na krańcach ziemi niebieskich truskawek? A jednak! Te rosyjskie oferują intensywny błękit, nieoczywisty smak i północny charakter. Dodawane do potraw zrywają z tradycją i niezwykle inspirują!

Charakterystyka: Głęboki i nasycony niebieski kolor z wyraźną, perłową nutą turkusu.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
Lampa UV LED 6 W – 45 sek.
Lampa UV LED 9 W – 30 sek.
Lampa UV LED 24 W – 30 sek.
Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
Lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Granatowe paznokcie – wzorki? Dlaczego nie!

Granatowe paznokcie to odważniejsza propozycja, w której odnajdą się Panie polujące na trendy. Od jakiegoś czasu ten ciemniejszy lakier hybrydowy Semilac cieszy się sporym zainteresowaniem. I trudno się dziwić. Można wykorzystać go w stylizacji solo lub w formie wyszukanych wzorów. Wszystko zależy od Waszych artystycznych wizji

Granatowe paznokcie – wzory, w których go skrywamy

Granatowe paznokcie wzory wybierają charakterne, widoczne i czasem zaskakujące! My postanowiliśmy wykorzystać nazwę tego granatowego lakieru Semilac dla stworzenia wybitnie smacznego manicure. Domyślacie się, co nim zmalowaliśmy? Truskawkę – oczywiście! Do zrobienia takiej stylizacji będzie Wam potrzebna jeszcze odrobina głębokiej zieleni i czystej bieli. Nie zapominamy też o żółtych akcentach!

Grantowe paznokcie matowe także pięknie wyglądają na paznokciach. Zwłaszcza długich, w kształcie migdałka. Możecie połączyć granatowe paznokcie w wersji lśniącej z tą samą barwą matową. To bardziej strojna propozycja, którą można wzbogacić brokatem. Granatowe paznokcie matowe odnajdą się w złocie i srebrze drobin, a także z pyłkami do paznokci Semilac Flash Galaxy!

Granatowe paznokcie – wzory zawsze na tak!

Granatowe paznokcie są wdzięcznym tłem, jeśli chodzi o wzory. Możecie je zmalować w różnych kolorach – w zależności od Waszego nastroju oraz klimatu wyjścia, na które się szykujecie. Czernie i biele to sprawdzone i klasyczne rozwiązania, które zawsze są właściwe. Jeśli możecie pozwolić sobie na większe szaleństwa – warto zwrócić uwagę na nasz flagowy kolor Semilac Ruby Charm 121

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Środki ostrożności

 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
 • Unikać kontaktu ze skórą i oczami
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
 • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia
 • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem
 • Nie stosować po upływie terminu ważności (data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym
 • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV
 • Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia

Przeciwwskazania

 • Jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci
 • Oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza)
 • Stany zapalne lub alergiczne
 • Urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic
 • Skaleczenia w obrębie pola zabiegowego
 • Podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu

Do użytku profesjonalnego

 • Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych.
 • By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycy-clohexyl Phenyl Ketone, Phenyl Bis(2,4,6-trimethyl-benzoyI)-phosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77019, CI 77891,CI 77499, CI 77861.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

188 Lakier hybrydowy Semilac Strawberry Blue 7ml

188 Lakier hybrydowy Semilac Strawberry Blue 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe