188 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Strawberry Blue 7ml

Nawet dzikie zagajniki syberyjskiej tajgi oferują niezwykłości. Któż bowiem spodziewałby się na krańcach ziemi niebieskich truskawek? A jednak! Te rosyjskie oferują intensywny błękit, nieoczywisty smak i północny charakter. Dodawane do potraw zrywają z tradycją i niezwykle inspirują!

Charakterystyka: Głęboki i nasycony niebieski kolor z wyraźną, perłową nutą turkusu.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Granatowe paznokcie – wzorki? Dlaczego nie!

Granatowe paznokcie to odważniejsza propozycja, w której odnajdą się Panie polujące na trendy. Od jakiegoś czasu ten ciemniejszy lakier hybrydowy Semilac cieszy się sporym zainteresowaniem. I trudno się dziwić. Można wykorzystać go w stylizacji solo lub w formie wyszukanych wzorów. Wszystko zależy od Waszych artystycznych wizji

Granatowe paznokcie – wzory, w których go skrywamy

Granatowe paznokcie wzory wybierają charakterne, widoczne i czasem zaskakujące! My postanowiliśmy wykorzystać nazwę tego granatowego lakieru Semilac dla stworzenia wybitnie smacznego manicure. Domyślacie się, co nim zmalowaliśmy? Truskawkę – oczywiście! Do zrobienia takiej stylizacji będzie Wam potrzebna jeszcze odrobina głębokiej zieleni i czystej bieli. Nie zapominamy też o żółtych akcentach!

Grantowe paznokcie matowe także pięknie wyglądają na paznokciach. Zwłaszcza długich, w kształcie migdałka. Możecie połączyć granatowe paznokcie w wersji lśniącej z tą samą barwą matową. To bardziej strojna propozycja, którą można wzbogacić brokatem. Granatowe paznokcie matowe odnajdą się w złocie i srebrze drobin, a także z pyłkami do paznokci Semilac Flash Galaxy!

Granatowe paznokcie – wzory zawsze na tak!

Granatowe paznokcie są wdzięcznym tłem, jeśli chodzi o wzory. Możecie je zmalować w różnych kolorach – w zależności od Waszego nastroju oraz klimatu wyjścia, na które się szykujecie. Czernie i biele to sprawdzone i klasyczne rozwiązania, które zawsze są właściwe. Jeśli możecie pozwolić sobie na większe szaleństwa – warto zwrócić uwagę na nasz flagowy kolor Semilac Ruby Charm 121

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 188 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Strawberry Blue 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.