187 Lakier hybrydowy Semilac Sweet Rumba 7ml

187 Lakier hybrydowy Semilac Sweet Rumba 7ml
19,00 zł 29,99 zł
Twój własny napis wygrawerujemy na opakowaniu!

Maksymalna ilość znaków: 10

-
+

Outlet #187
Inspiracja: Pochwała kobiecości na parkiecie. Taniec, podczas którego mężczyzna stanowi jedynie tło dla zdecydowanych i zmysłowych ruchów partnerki. Kobieta, kradnąc show, przenosi widza w świat emocjonujących doznań nęcących i prowadzących na manowce!
Charakterystyka: Mnóstwo maleńkich, złotych drobin w perłowej masie koloru klasycznego złota.

Krycie koloru: pełne

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Złoty lakier hybrydowy – podkreśl bogactwo swojego wnętrza!

Złoty lakier hybrydowy często wykorzystywany jest w czasie świąt oraz karnawałowych szaleństw. Nie ma jednak przeciwskazań, by ograniczać go w zdobieniach codziennych stylizacji! Złoty lakier hybrydowy Semilac Sweet Rumba tanecznym krokiem wejdzie w świat wizji Twojego manicure!

Brokatowy lakier hybrydowy Semilac – jak go wykorzystać?

Brokatowy lakier hybrydowy jest wdzięczny w łączeniu z wieloma kolorami z naszej palety barw. Idealnie wpisuje się też w modny letnimi miesiącami trend Sunny Glam. Jeśli cenisz blask stylizacji i jego bardziej zdobną formę – nasz brokatowy lakier hybrydowy przypadnie Ci do gustu! Możesz wpleść go w bardziej stonowane kolory lub ciemniejszy manicure. On zawsze się sprawdzi! Zwłaszcza, jeśli postawisz na geometrię!

My brokatowy lakier hybrydowy Semilac połączyliśmy z charakterną czernią, w grubych i wyraźnych pasach. Dały one stosowną granicę między stonowanym minimalizmem a brokatowym przepychem. Warto sprawdzić, jak Twoje paznokcie brokatowe będą czuły się w takiej wariacji!

Brokatowy lakier Semilac – kolekcja DanceFlow czaruje lśnieniem!

Brokatowy lakier Semilac to temat rzeka. Można rozwodzić się w kwestii jego plusów i wyjątkowości, jaka rozlewa się po paznokciach przy jego wykorzystaniu. Lepiej jednak zwrócić uwagę na całą kolekcję Semilac DanceFlow, która nie szczędzi brokatowych drobin! Jeśli lubisz ubierać nimi swój manicure – jesteśmy pewni, że trafisz na kolor spełniający Twoje oczekiwania

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Precautions

 • Keep out of reach of children
 • Avoid contact with skin and eyes
 • Do not use if sensitive to any of the ingredients
 • Do not use if you have damaged nails or any nail diseases
 • If any adverse reactions or sensitivity occur, e.g., burning sensation, itching, redness, etc., discontinue use immediately
 • Do not use after expiry date (expiry date and serial number and product batch number can be found next to the barcode)
 • Avoid direct sunlight or extreme UV light exposure
 • Only use on healthy nails

Contraindications

 • Nail and cuticle conditions, such as: fungal infections, e.g. onychomycosis, paronychia, local candidiasis, warts around or underneath the nails, nail psoriasis,
 • Loosening of the nail plate from the nail bed (onycholysis)
 • Inflammation and allergic reaction
 • Nail injuries, infection of the nail and the surrounding area
 • Open cuts local to treatment area
 • Cuticle and nail inflammation caused during a classic manicure, e.g. during cuticle trimming
 • Sensitivity to any of the ingredients

For professional use

Semilac® Gel polish are designed for professional use by certified nail technicians only. Therefore, it should only be used for professional application. To achieve a fully pleasing and safe manicure, recommended product training should be completed.

Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

187 Lakier hybrydowy Semilac Sweet Rumba 7ml

187 Lakier hybrydowy Semilac Sweet Rumba 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe