Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

186 Kaymak Sweet 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Jesienny musztardowy żółty
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Klasyczny
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Żółte
Opis
Najbardziej cenimy te smaki, które są wyszukane, wielowarstwowe i potrafią zaskakiwać nas z każdym kęsem, stopniowo odkrywając swoje walory. Ten przybrudzony odcień żółtego wzorowany był na właśnie takich potrawach. Połączyliśmy w nim słodkie z ostrym, uzyskując odcień o miodowej delikatności z musztardowym pazurem. Rozsmakuj się w tej niejednoznacznej propozycji dla kobiety, która lubi łączyć ze sobą skrajności! Uwaga! Kolor mocno napigmentowany. Dla uzyskania najbardziej spektakularnego efektu zalecamy jego aplikację na jasną bazę oraz wydłużenie czasu utwardzania. Jakie jeszcze smaki mogą stać się inspiracją do tworzenia lakierów hybrydowych? Dowiedz się, odkrywając całą kolekcję Flavours.
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 60 sek.
Lampa UV LED 24W/48 - 60 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 60 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 60 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 60 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.