178 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Delicious Cha-cha 7ml

178 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Delicious Cha-cha 7ml
Ocena:
100% of 100
4
19,00 zł 29,99 zł
-
+

Outlet #178
Inspiracja: Kubańskie rytmy zrodzone w kolonialnej architekturze Hawany. Koloryt latynoamerykańskich pląsów przywodzi na myśl bujną przeszłość wyspy. Zieleń trzciny cukrowej, fiolet hiszpańskich kamienic, srebro z gór i tytoń z plantacji rozłożonych na żyznych wzgórzach. Cha Cha uwiedzie Cię jak uzależniający cygarowy dym i nie da o sobie zapomnieć!
Charakterystyka: Głęboki fiolet mieniący się srebrem i odrobiną fuksji.

Krycie koloru: pełne

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Błyszczące paznokcie hybrydowe – nie tylko na wyjątkowe okazje!

Błyszczące paznokcie hybrydowe uwielbiają towarzyszyć Ci na każdym etapie Twojej życiowej podróży. Kiedyś mogłaś cieszyć się ich blaskiem podczas wyjątkowych momentów. Od dłuższego czasu błyszczące paznokcie hybrydowe pięknie zdobią stylizacje, które wybieramy na co dzień. Bardzo nas to cieszy – teraz nawet w pracy czy domowym zaciszu możesz pozwolić sobie na prawdziwe lśnienie!

Błyszczące wzorki na paznokcie – jeśli nie chcesz zaszaleć z ilością lśnienia

Błyszczące wzorki na paznokcie to sprawdzone rozwiązanie dla tych Pań, które mają słabość do lśniących drobin, ale nie są na tyle śmiałe, by tworzyć na ich bazie cały manicure. Wtedy z pomocą przychodzą błyszczące wzorki na paznokcie, które delikatnie zdobią i podkreślają stylizację, nadając jej bardziej wyszukanego charakteru.

Jakie błyszczące wzorki na paznokcie sprawdzą się najlepiej w przypadku Delicious Cha-cha? Ten błyszczący lakier hybrydowy Semilac świetnie odnajdzie się towarzystwie stonowanych fioletów, delikatnych wrzosów lub bardziej wyraźnych barw purpurowych. W tych konfiguracjach nasz błyszczący lakier z drobinami sprawdzi się zdecydowanie najlepiej!

Błyszczący lakier do paznokci – także dla Ciebie!

Błyszczący lakier do paznokci nie jest zarezerwowany na odświętne okazje i dla odważnych. Może go nosić każda z Pań, która lubi otaczać się wysmakowanym pięknem i przenosić jego blask do stylizacji. Jeśli zdecydujesz się na błyszczący lakier do paznokci Semilac Delicious Cha-cha, drogocenne diamenty możesz pozostawić w domu. On błyszczy bardziej niż diamenty

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Precautions

 • Keep out of reach of children
 • Avoid contact with skin and eyes
 • Do not use if sensitive to any of the ingredients
 • Do not use if you have damaged nails or any nail diseases
 • If any adverse reactions or sensitivity occur, e.g., burning sensation, itching, redness, etc., discontinue use immediately
 • Do not use after expiry date (expiry date and serial number and product batch number can be found next to the barcode)
 • Avoid direct sunlight or extreme UV light exposure
 • Only use on healthy nails

Contraindications

 • Nail and cuticle conditions, such as: fungal infections, e.g. onychomycosis, paronychia, local candidiasis, warts around or underneath the nails, nail psoriasis,
 • Loosening of the nail plate from the nail bed (onycholysis)
 • Inflammation and allergic reaction
 • Nail injuries, infection of the nail and the surrounding area
 • Open cuts local to treatment area
 • Cuticle and nail inflammation caused during a classic manicure, e.g. during cuticle trimming
 • Sensitivity to any of the ingredients

For professional use

Semilac® Gel polish are designed for professional use by certified nail technicians only. Therefore, it should only be used for professional application. To achieve a fully pleasing and safe manicure, recommended product training should be completed.

Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

178 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Delicious Cha-cha 7ml

178 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Delicious Cha-cha 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe