177 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Velvet Disco 7ml

177 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Velvet Disco 7ml
Ocena:
100% of 100
1
19,00 zł 29,99 zł
-
+

Outlet #177
Inspiracja: Disco od pierwszych kroków pachnie amerykańskimi klubami z lat 70tych. Jak kapsuła czasu przenosi nas do świata gdzie szampany były mocniejsze, muzyka głośniejsza, a moralność... nieco rozwiąźlejsza. Swobodni, obsypani fleszami i uśmiechami, tańczymy ku jutrze!
Charakterystyka: Mieszanka maleńkiej, srebrnej drobiny z opalizującym brokatem w kolorze nasyconego fioletu.

Krycie koloru: pełne

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Fioletowe paznokcie hybrydowe – dla kogo?

Fioletowe paznokcie hybrydowe pasują do każdego. I na każda okazję! To właśnie dlatego są tak często wybierane przez fanki trwałych stylizacji. Fioletowe paznokcie hybrydowe Semilac przy stosowaniu według zalecanej procedury gwarantują piękny wygląd Twoim paznokciom przez długie tygodnie! Zmaluj nimi raz dzieło na swojej płytce, a fioletowe paznokcie będą cieszyć Cię swoim wyrazem aż do 21 dni!

Fioletowe paznokcie z brokatem – jak zrobić?

Fioletowe paznokcie z brokatem to lśniąca propozycja dla ceniących bogactwo zdobień. Spokojnie – intensywność blasku możesz dopasować do prywatnych preferencji  Lubisz porażać swoją stylizacją? Fioletowe paznokcie z brokatem możesz wzbogacić kosmicznie dobrym efektem! Pyłki na paznokcie Semilac Flash Galaxy będą idealnym dopełnieniem Twojego lśnienia na salonach!

Fioletowe paznokcie z brokatem można także wybrać w bardziej stonowanej wersji. Co powiecie na delikatnie lawendową barwę lakieru hybrydowego, wzmocnioną jednym paznokcie bogatym w brokat? To sprawdzone i smaczne rozwiązanie, które stanowi kompromis między delikatnością a bardziej wyraźnym manicure. Po co wybierać, skoro możesz mieć wszystko?!

Fioletowy lakier do paznokci Semilac Velvet Disco – z nim zaszalejesz!

Fioletowy lakier do paznokci Semilac z kolekcji DanceFlow poleca się uwadze gwiazdom wieczoru, które swoim blaskiem otoczyć chcą pozostałą część towarzystwa. Śmiej się, zapominaj w tańcu, skacz do utraty tchu, korzystaj z życia! Nasz fioletowy lakier do paznokci z opalizującym brokatem w kolorze nasyconego fioletu dotrzyma Ci kroku!

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Precautions

 • Keep out of reach of children
 • Avoid contact with skin and eyes
 • Do not use if sensitive to any of the ingredients
 • Do not use if you have damaged nails or any nail diseases
 • If any adverse reactions or sensitivity occur, e.g., burning sensation, itching, redness, etc., discontinue use immediately
 • Do not use after expiry date (expiry date and serial number and product batch number can be found next to the barcode)
 • Avoid direct sunlight or extreme UV light exposure
 • Only use on healthy nails

Contraindications

 • Nail and cuticle conditions, such as: fungal infections, e.g. onychomycosis, paronychia, local candidiasis, warts around or underneath the nails, nail psoriasis,
 • Loosening of the nail plate from the nail bed (onycholysis)
 • Inflammation and allergic reaction
 • Nail injuries, infection of the nail and the surrounding area
 • Open cuts local to treatment area
 • Cuticle and nail inflammation caused during a classic manicure, e.g. during cuticle trimming
 • Sensitivity to any of the ingredients

For professional use

Semilac® Gel polish are designed for professional use by certified nail technicians only. Therefore, it should only be used for professional application. To achieve a fully pleasing and safe manicure, recommended product training should be completed.

Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

177 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Velvet Disco 7ml

177 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Velvet Disco 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe