175 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Lavender Cream 7ml

175 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Lavender Cream 7ml
29,99 zł
-
+

#175

Mleczne światło rozlewające się po lawendowych dolinach smakuje tak jak wygląda - bosko! My jednak chętnie uchylimy kawałek nieba, by leniwie rozlało się na naszych dziewczęcych paznokciach. Dobrego i smacznego nigdy wiele! Strzeżcie się jednak - kolor raju jest silnie uzależniający!

Charakterystyka: Kolor lawendy o wyraźnym odcieniu rozbielonego fioletu.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie. Rozwiń

Fioletowe paznokcie hybrydowe – kremowe wspomnienie wakacji

Fioletowe paznokcie hybrydowe stworzone na bazie naszego lakieru Semilac Lavender Cream to wysmakowane wspomnienie wakacyjnych momentów, ubrane w kremowy odcień lawendowego fioletu. Brzmi smacznie i z klasa, prawda? Takie są właśnie fioletowe paznokcie hybrydowe! Jeśli masz ochotę na zmianę barwy swoich stylizacji z czerwieni i beży – to będzie strzał w dziesiątkę!

Fioletowe paznokcie z brokatem – gdy chcesz olśnić wszystkich swoją stylizacją!

Fioletowe paznokcie z brokatem to bardziej strojna wersja manicure na bazie lawendowego lakieru hybrydowego Semilac. W związku z tym, że ten zawodnik nie ma nic przeciwko łączeniu z innymi barwami – doskonale odnajdzie się także w brokatowych zestawach. Zwłaszcza, jeśli postawicie na eleganckie srebro. Na wielkie wyjście – jak znalazł!

Jeśli natomiast chcecie stworzyć fioletowe paznokcie z brokatem w mniej zobowiązującym wymiarze – możecie postawić na bogactwo barw drobin! Może… Semilac Something Nice? Jeśli I’m Not Sure – też będzie dobrze :D Z tymi lakierami biżuteryjnymi z naszej oferty na pewno stworzycie wyszukane stylizacje na bazie fioletowego lakieru hybrydowego.

Fioletowy lakier do paznokci Semilac – na jakie okazje?

Fioletowy lakier do paznokci Semilac poleca się uwadze Pań, które lubią stonowane rozwiązania. Te zazwyczaj sprawdzają się na każdą okazję – nie trzeba martwić się niestosownością wyrazu naszego manicure. Fioletowy lakier do paznokci Semilac Lavender Cream sprawdzi się zarówno na ważnym spotkaniu biznesowym, jak i miłym, wieczornym wyjściu. Zabierz go ze sobą wszędzie – będzie dobrym kompanem!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycy-clohexyl Phenyl Ketone, Phenyl Bis(2,4,6-trimethyl-benzoyI)-phosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77019, CI 77891,CI 77499, CI 77861.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

175 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Lavender Cream 7ml

175 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Lavender Cream 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe