167 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Surfer Wave 7ml

Inspiracja: Opalone ciała na srebrno-niebieskiej tafli wody to typowy obrazek dla południowych wybrzeży Cypru. Surferzy tańczą wśród fal niczym baletnice na operowych deskach. Złamana morska toń na grzbietach fal zamienia się w delikatną mgiełkę osnuwającą Twoje policzki.

Charakterystyka: Elegancki, jasny odcień niebieskiego z nutą szarości w tle.

Krycie koloru: pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Niebieski lakier do paznokci sąsiadujący z szarością

Nie masz śmiałości, jeśli chodzi o niebieski lakier do paznokci? Wybierz te, który stał w niedalekiej odległości od wysmakowanej i stonowanej szarości! To gwarancja wyszukanej stylizacji, która dodatkowo pomoże Ci oswoić się z lekką ekstrawagancją na paznokciach. Niebieski lakier do paznokci może mieć różne oblicza – na początek poznaj to delikatniejsze!

Niebieski lakier hybrydowy – z czym łączyć?

Niebieski lakier hybrydowy to gwarancja długiej trwałości stylizacji. Przy odpowiedniej aplikacji i przestrzeganiu zalecanej procedury, lakiery hybrydowe Semilac zostają na Twoich paznokciach do 21. W pełnym blasku i połysku! Dodatkowo ten niebieski lakier hybrydowy idealnie łączy się w eleganckich stylizacjach. Chcesz, by Twoje paznokcie każdego dnia były gotowe na wszystko? Postaw na jasny odcień niebieskiego z lekką nutą szarości!

Niebieski lakier Semilac połącz z innymi lakierami hybrydowymi Semilac lub wzmocnij zdobieniem. Biel, czerń, a może brokat i lakier biżuteryjny? Nie ma problemu! Prezentowany tu niebieski lakier dopasuje się do wielu z Twoich wizji!

Niebieski lakier Semilac – elegancja zatopiona w kolorze

Niebieski lakier Semilac to barwny kompromis między stonowaną elegancją a delikatną wzniosłością manicure. Kolor niebieski nawiązuje do lekkości, niezobowiązującego tonu i delikatnej ekstrawagancji. Dla doprawienia tonu większą klasą i kobiecością – dodaliśmy szczypty szarości. To niedopowiedzenie w tle zostawia wykwintny posmak, który pyszni się na paznokciach.

Inspiracja: Opalone ciała na srebrno-niebieskiej tafli wody to typowy obrazek dla południowych wybrzeży Cypru. Surferzy tańczą wśród fal niczym baletnice na operowych deskach. Złamana morska toń na grzbietach fal zamienia się w delikatną mgiełkę osnuwającą Twoje policzki.

Charakterystyka: Elegancki, jasny odcień niebieskiego z nutą szarości w tle.

Krycie koloru: pełne.

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 167 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Surfer Wave 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.