166 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Crazy Flamingo 7ml

166 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Crazy Flamingo 7ml
19,00 zł 29,99 zł
Twój własny napis wygrawerujemy na opakowaniu!

Maksymalna ilość znaków: 10

-
+

Outlet #166

Inspiracja: Flamingi są szalone i to nie żart! Chociaż rodzą się szare, szybko stają się różowe. Chociaż mają dwie nogi, często stoją na jednej. To ptaki, ale zazwyczaj brodzą w jeziorkach. I bądź tu mądra!

Charakterystyka: Ciepły odcień bardzo soczystego i energetycznego różu.

Krycie koloru - pełne.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Różowy lakier do paznokci – frywolny i słodki, jak Ty!

Różowy lakier do paznokci Semilac Crazy Flamingo doskonale podkreśli słodką frywolność, która w Tobie drzemie. Jeśli lubisz różowy lakier do paznokci w bardziej wyraźnej wersji – ten powinien spotkać się z Twoim uznaniem. Lakier hybrydowy Semilac Crazy Flamingo zaskakuje uroczym odcieniem, który przywodzi na myśl najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa!

Różowy lakier hybrydowy – jakie wzory do niego pasują?

Różowy lakier hybrydowy jest dość częstym gościem na naszych paznokciach. Jest bardziej dziewczęcy niż kobiecy, ale ciężko odmówić sobie czasem stylizacji na jego bazie. W końcu, która z nas nie ma słabości do różu? No właśnie! Zwłaszcza, że na tym kolorze pięknie wyglądają wyszukane zdobienia. Na bazie jakich kolorów najlepiej je tworzyć?

Różowy lakier hybrydowy to dobre tło dla minimalistycznych zdobień z wykorzystaniem czerni, bieli, beżu, a nawet miętowej odmiany zieleni. Ślicznie wyglądają na nim pasy oraz kropki. Ba – jeśli lubicie lekkie szaleństwo i bardziej zaskakujące zdobienia – może zdecydujecie się zmalować na swoich paznokciach Crazy Flamingo?! Proponowany tu różowy lakier do paznokci świetnie się do tego nadaje – polecamy wypróbować.

Różowy lakier Semilac – opinie

Różowy lakier Semilac opinie ma wręcz wyśmienite! Crazy Flamingo jest ciepły i soczysty. W swoim kolorycie zamyka ogrom pozytywnej energii i szczerego uśmiechu. Podkreślisz nim swoje najprzyjemniejsze cechy i doprawisz je dziewczęcym urokiem. Różowy lakier Semilac poleca się w manicure w wersji solo oraz satysfakcjonujących duetach. Jak go wykorzystasz?

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Precautions

 • Keep out of reach of children
 • Avoid contact with skin and eyes
 • Do not use if sensitive to any of the ingredients
 • Do not use if you have damaged nails or any nail diseases
 • If any adverse reactions or sensitivity occur, e.g., burning sensation, itching, redness, etc., discontinue use immediately
 • Do not use after expiry date (expiry date and serial number and product batch number can be found next to the barcode)
 • Avoid direct sunlight or extreme UV light exposure
 • Only use on healthy nails

Contraindications

 • Nail and cuticle conditions, such as: fungal infections, e.g. onychomycosis, paronychia, local candidiasis, warts around or underneath the nails, nail psoriasis,
 • Loosening of the nail plate from the nail bed (onycholysis)
 • Inflammation and allergic reaction
 • Nail injuries, infection of the nail and the surrounding area
 • Open cuts local to treatment area
 • Cuticle and nail inflammation caused during a classic manicure, e.g. during cuticle trimming
 • Sensitivity to any of the ingredients

For professional use

Semilac® Gel polish are designed for professional use by certified nail technicians only. Therefore, it should only be used for professional application. To achieve a fully pleasing and safe manicure, recommended product training should be completed.

Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

166 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Crazy Flamingo 7ml

166 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Crazy Flamingo 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe