166 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Crazy Flamingo 7ml

Inspiracja: Flamingi są szalone i to nie żart! Chociaż rodzą się szare, szybko stają się różowe. Chociaż mają dwie nogi, często stoją na jednej. To ptaki, ale zazwyczaj brodzą w jeziorkach. I bądź tu mądra!

Charakterystyka: Ciepły odcień bardzo soczystego i energetycznego różu.

Krycie koloru - pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Różowy lakier do paznokci – frywolny i słodki, jak Ty!

Różowy lakier do paznokci Semilac Crazy Flamingo doskonale podkreśli słodką frywolność, która w Tobie drzemie. Jeśli lubisz różowy lakier do paznokci w bardziej wyraźnej wersji – ten powinien spotkać się z Twoim uznaniem. Lakier hybrydowy Semilac Crazy Flamingo zaskakuje uroczym odcieniem, który przywodzi na myśl najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa!

Różowy lakier hybrydowy – jakie wzory do niego pasują?

Różowy lakier hybrydowy jest dość częstym gościem na naszych paznokciach. Jest bardziej dziewczęcy niż kobiecy, ale ciężko odmówić sobie czasem stylizacji na jego bazie. W końcu, która z nas nie ma słabości do różu? No właśnie! Zwłaszcza, że na tym kolorze pięknie wyglądają wyszukane zdobienia. Na bazie jakich kolorów najlepiej je tworzyć?

Różowy lakier hybrydowy to dobre tło dla minimalistycznych zdobień z wykorzystaniem czerni, bieli, beżu, a nawet miętowej odmiany zieleni. Ślicznie wyglądają na nim pasy oraz kropki. Ba – jeśli lubicie lekkie szaleństwo i bardziej zaskakujące zdobienia – może zdecydujecie się zmalować na swoich paznokciach Crazy Flamingo?! Proponowany tu różowy lakier do paznokci świetnie się do tego nadaje – polecamy wypróbować.

Różowy lakier Semilac – opinie

Różowy lakier Semilac opinie ma wręcz wyśmienite! Crazy Flamingo jest ciepły i soczysty. W swoim kolorycie zamyka ogrom pozytywnej energii i szczerego uśmiechu. Podkreślisz nim swoje najprzyjemniejsze cechy i doprawisz je dziewczęcym urokiem. Różowy lakier Semilac poleca się w manicure w wersji solo oraz satysfakcjonujących duetach. Jak go wykorzystasz?

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 166 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Crazy Flamingo 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.