165 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Boyfriend Jeans 7ml

Inspiracja: Marzysz o buntowniku z wyboru? Prawdziwym bad boyu? By takiego usidlić potrzeba wiele zachodu, ale ta iskra w oku jest tego warta! Jak go rozpoznać? Niezaprzeczalnie po spłowiałych jeansach! Autentyczny styl twardych zawodników. Miłość doprawiona ryzykiem smakuje co najmniej ciekawie. :)

Charakterystyka: Elegancki odcień niebieskiego z nutą szarości w tle.

Krycie koloru: pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Ten niebieski lakier do paznokci polubi nawet Twój facet

Niebieski lakier do paznokci może być mniej lub bardziej krzykliwy. W prezentowanej tu wersji niebieski lakier Semilac wpada w tonację, która spełni Twoje wyszukane oczekiwania, a dodatkowo przyciągnie wzrok i spotkanie się z zainteresowaniem Twojego faceta. Dlaczego? Bo tworząc ten niebieski lakier do paznokci inspirowaliśmy się kolorami jego ukochanych jeansów

Niebieski lakier hybrydowy – na długie, satysfakcjonujące tygodnie

Niebieski lakier hybrydowy to wyszukana propozycja, która zostanie z Tobą na długie tygodnie. Wystarczy tylko wybór z najwyższej i najlepszej półki. Masz z tym problem? Zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy sięgnąć po Semilac – to najlepsza relacja ceny do jakości! A do tego wyszukany kolor niebieskiego lakier hybrydowego i mamy komplet skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Jak stosownie go łączyć z innymi barwami z palety Semilac? Z tym także nie powinnaś mieć problemu – posiadamy ponad 200 kolorów, z których znakomita większość kocha Semilac Boyfriend Jeans! Łącz ten lakier do paznokci z innymi błękitami, granatem lub bielą. Wszystko zależy jedynie od Twoich wizji, polotu i umiejętności.

Niebieski lakier Semilac – częstuj się inspiracjami na jego wykorzystanie

Niebieski lakier Semilac możesz wykorzystać na wiele sposobów i stworzyć na jego bazie ogrom ciekawych stylizacji. Nie wierzysz? Nie masz pomysłu? Zaglądaj do naszej zakładki Stylizacje. Znajdziesz tam najciekawsze propozycje, w których wykorzystujemy również niebieski lakier hybrydowy Semilac. Wierzymy, że razem z nami zmalujesz manicure ze swoich snów

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 165 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Boyfriend Jeans 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.