160 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac I'm not sure 7ml

160 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac I'm not sure 7ml
Ocena:
4.75 % of 100
4 1 5
19,00 zł 37,00 zł
Twój własny napis wygrawerujemy na opakowaniu!

Maximum 10 characters

-
+

Outlet #160

Inspiracja: Doszły nas słuchy, że wiele klientek gabinetów kosmetycznych, zapytanych o wybrany kolor odpowiada "nie wiem" lub "coś ładnego". A zatem... Nie możesz się zdecydować? Podoba Ci się wiele kolorów? Mamy rozwiązanie! Najnowszy lakier hybrydowy Semilac 160 I`m not sure z kolekcji MyStory!

Charakterystyka: Połączenie błyszczących drobin w kolorach: złota, turkusu, fioletu, fuksji oraz czerwieni.

Krycie koloru - pół transparentne

Rozwiń

Błyszczące paznokcie hybrydowe – gdy lubisz błyszczeć!

Błyszczące paznokcie hybrydowe to nie jest rozwiązanie dla szarych myszek. Ale… przecież Ty się do nich nie zaliczasz! W końcu jesteś duszą towarzystwa, która lubi przyciągać spojrzenia i wyprzedzać trendy. Skoro tak – błyszczące paznokcie hybrydowe wspaniale dopasują się do Twojej natury. I stylizacji – są kolorowe i wyraziste!

Błyszczące wzorki na paznokcie – co można zmalować?

Jeśli chcesz stworzyć błyszczące wzorki na paznokcie – możesz zmalować praktycznie wszystko! Możliwości wykorzystania lakieru hybrydowego Semilac Something Nice są praktycznie nieograniczone. Niczym wezbrane morze, bez wizji styczności z lądem. Wymyślaj, łącz, eksperymentuj, maluj – a barwnymi efektami dziel się na naszych portalach społecznościowych!

Jeśli jednak liczysz na zmyślną inspirację – błyszczące wzorki na paznokcie możesz zamknąć na przykład w wysmakowanych, bardziej stonowanych kolorach. Błyszczące wzorki na paznokcie podkręcą zgaszone szarości i uniwersalne beże. Jeśli nie boisz się mocniejszego manicure – polecamy nasz sztandarowy kolor lakieru hybrydowego Semilac Ruby Charm 121 – on tez lubi błyszczące wzorki na paznokcie!

Błyszczący lakier do paznokci – od święta i dla barwnej codzienności

Błyszczący lakier do paznokci dawno temu był proponowany jedynie na wyjątkowe okazje czy wielkie wyjście. Teraz jednak można błyszczeć każdego dnia – bez względu na okoliczności. Błyszczący lakier do paznokci możecie połączyć ze stonowanymi kolorami – i w drogę! A na specjalne okazje pozwólcie sobie po prostu o więcej lśnienia i… mamy to!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

160 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac I'm not sure 7ml

160 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac I'm not sure 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe