158 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Orient Mandarin 7ml

158 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Orient Mandarin 7ml
19,00 zł 29,99 zł
Twój własny napis wygrawerujemy na opakowaniu!

Maksymalna ilość znaków: 10

-
+

Outlet #158

Inspiracja: Azjatyckie smoki, czerwień i pomarańcz od zawsze otaczały Daleki Wschód nimbem tajemniczości. Ciepłe barwy przez setki lat wypełniały papierowe lampiony zawieszone nad uliczkami opiumowych miast. Od Szanghaju po Pekin. Miasta gdzie pewien świat się kończy, a inny zaczyna. 

Charakterystyka: Soczysty odcień dojrzałej pomarańczy.

Krycie koloru - pełne.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Pomarańczowy lakier do paznokci – na dzień dobry!

Liczysz na powitanie dnia, które będzie naładowane pozytywną energią? Pomarańczowy lakier do paznokci zdecydowanie pomoże Ci się rozbudzić! Jest soczysty, wyrazisty i przepełniony szczerym uśmiechem. Aż grzechem byłoby nie nałożyć go na swoje paznokcie. Zwłaszcza, gdy możesz sobie pozwolić na mniej zobowiązujący look.

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe – by były z Tobą dłużej!

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz, by Twoja wyszukana stylizacja została z Tobą na dłużej. Pomarańczowy lakier Semilac Oriend Mandarin przy odpowiednim zaaplikowaniu może błyszczeć na Twoich paznokciach aż do 21 dni. I to pełnią połysku! Pomarańczowe paznokcie hybrydowe najlepiej sprawdzą się latem – gdy temperatura i piękne słońce wspaniale podkreślają jego największe atuty.

Pomarańczowe paznokcie hybrydowe możesz łączyć z ciekawymi kolorami Semilac. My proponujemy sprawdzoną czerń – która idealnie nadaje wyrazu stylizacji. Naszym czarnym lakierem hybrydowym Semilac Black Diamond 031 zmalujesz wykwintne zdobienia, od których pomarańczowe paznokcie hybrydowe zdecydowanie nie będą uciekać!

Pomarańczowy lakier – dla odważnego podkreślenia Ciebie

Pomarańczowy lakier hybrydowy Semilac to dobra propozycja dla Pań, które lubią w wyraźny sposób podkreślać siłę swojego charakteru oraz wyszukany gust. Nasz dojrzały kolor pomarańczowy pięknie wpisze się w czarne stylizacje oraz stroje, które mają w sobie więcej kolorytu. Pomarańczowy kocha kolor żółty, zielony i wszelkie granaty. W co Ty go ubierzesz?

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Precautions

 • Keep out of reach of children
 • Avoid contact with skin and eyes
 • Do not use if sensitive to any of the ingredients
 • Do not use if you have damaged nails or any nail diseases
 • If any adverse reactions or sensitivity occur, e.g., burning sensation, itching, redness, etc., discontinue use immediately
 • Do not use after expiry date (expiry date and serial number and product batch number can be found next to the barcode)
 • Avoid direct sunlight or extreme UV light exposure
 • Only use on healthy nails

Contraindications

 • Nail and cuticle conditions, such as: fungal infections, e.g. onychomycosis, paronychia, local candidiasis, warts around or underneath the nails, nail psoriasis,
 • Loosening of the nail plate from the nail bed (onycholysis)
 • Inflammation and allergic reaction
 • Nail injuries, infection of the nail and the surrounding area
 • Open cuts local to treatment area
 • Cuticle and nail inflammation caused during a classic manicure, e.g. during cuticle trimming
 • Sensitivity to any of the ingredients

For professional use

Semilac® Gel polish are designed for professional use by certified nail technicians only. Therefore, it should only be used for professional application. To achieve a fully pleasing and safe manicure, recommended product training should be completed.

Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

158 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Orient Mandarin 7ml

158 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Orient Mandarin 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe