152 Lakier hybrydowy Semilac Fuchsia Miracle 7ml

152 UV Hybrid Semilac Fuchsia Miracle 7ml
Ocena:
3 % of 100
1 1 5
19,00 zł 29,99 zł
Produkt niedostępny #152

Inspiracja:

Dziewczyny - to z tego jesteśmy stworzone! Z perlistego różu zaklętego w kwiatowych girlandach naszej wyobraźni. Któż bowiem zrozumie co drzemie w naszych pięknych główkach. Jesteśmy cudem i biada temu kto podejdzie zbyt blisko.  Przepadł!  

Charakterystyka: Perłowa, soczysta fuksja.

Krycie koloru - półtransparentne

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
Lampa UV LED 6 W – 45 sek.
Lampa UV LED 9 W – 30 sek.
Lampa UV LED 24 W – 30 sek.
Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
Lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Fioletowe paznokcie hybrydowe – ubierz w kolor swoją kobiecość

Fioletowe paznokcie hybrydowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich Pań, które cenią piękny i trwały manicure. Taki zagwarantują lakiery hybrydowe Semilac! Kolory z naszej palety spełniają oczekiwania najbardziej wymagających! Zerknijmy tylko na fioletowe lakiery hybrydowe – naprawdę jest w czym wybierać! Może tym razem zdecydujesz się na lakier do paznokci w kolorze fuksji?

Fioletowe paznokcie z brokatem? Nie ma problemu – to też pasuje!

Ustaliliśmy już, że fioletowe paznokcie z brokatem to propozycja, której zdecydowanie nie można posądzić o odpustowy charakter. Ta opcja weszła na stałe do naszego manicure menu i zajmuje w nim kluczową pozycję. Fioletowe paznokcie z brokatem są niczym pomidorowa – wszyscy je lubią!  Nie miałaś okazji przetestować, jakim darzysz je stosunkiem? Koniecznie nadrabiaj zaległości!

Fioletowe paznokcie z brokatem możesz połączyć w swojej stylizacji z fioletowym lakierem do paznokci w wersji matowej. To delikatne niedopowiedzenie, które doda uroku i lekkiego zadziora. A do tego jeszcze geometryczne zdobienie na bazie głębi czarnego koloru – i mamy zespół do zadań specjalnych! Możesz zmalować taki manicure na wielkie wyjście – na pewno nie zostanie pominięty w spojrzeniach!

Fioletowy lakier do paznokci – jego trzeba mieć!

Fioletowy lakier do paznokci to kolorowy zawodnik, którego nie może zabraknąć w Twojej domowej kolekcji. Musisz koniecznie zabrać go ze sobą na wielkie wyjście czy piątkową imprezę. To wręcz niezastąpione towarzystwo. Fioletowy lakier do paznokci poleca się także na randkę – o ile nie wybierzesz klasycznej czerwieni. To dobry zamiennik – uwierz nam!

Wiemy, jak wielką wartość mają rzeczy unikalne. Z tej przyczyny wprowadzamy na stałe do oferty możliwość personalizowania lakierów i pomadek Semilac! Produkty najwyższej jakości i w ukochanych kolorach będą dodatkowo niepowtarzalne i absolutnie Twoje! Wyjątkowe rzeczy wymagają wyjątkowego traktowania - poniżej parę prostych zasad :)

 • Produkt personalizowany jest unikalny i tworzony specjalnie dla Ciebie - z tej przyczyny nie można go zwrócić. Wyjątek stanowią wady fizyczne produktu.
 • Spersonalizowany grawer nie może być wulgarny, obraźliwy, nawołujący do nienawiści czy naruszający prawa osób trzecich. W wypadku takiego zlecenia mamy prawo odstąpienia od umowy, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.
 • W przypadku gdy my odstąpimy od umowy zwrócimy Ci pieniądze przy użyciu takiego samego sposobu płatności, z jakiego Ty skorzystałaś/łeś składając zamówienie. Możesz też zdecydować się na inny sposób zwrotu płatności, który nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.
 • Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. W związku z tym produkty spersonalizowane będą wysłane najpóźniej w terminie 10 dni od dnia zawarcia danej umowy (dla pozostałych zamówień obowiązuje maksymalny 7 - dniowy termin).
 • Personalizacja jednego wybranego produktu to symboliczny koszt 4 zł.

Nie zaspokoiliśmy Twojej ciekawości? Masz pytania? Odpowiedzi na nie możesz znaleźć w regulaminie, który czeka na Ciebie TUTAJ.

Środki ostrożności

 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
 • Unikać kontaktu ze skórą i oczami
 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
 • Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia
 • W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu
 • Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem
 • Nie stosować po upływie terminu ważności (data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym
 • Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV
 • Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia

Przeciwwskazania

 • Jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci
 • Oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza)
 • Stany zapalne lub alergiczne
 • Urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic
 • Skaleczenia w obrębie pola zabiegowego
 • Podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu

Do użytku profesjonalnego

 • Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych.
 • By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

152 Lakier hybrydowy Semilac Fuchsia Miracle 7ml

152 UV Hybrid Semilac Fuchsia Miracle 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe