150 Lakier hybrydowy Semilac Hunter Queen 7ml

150 Lakier hybrydowy Semilac Hunter Queen 7ml
Ocena:
80% of 100
29,99 zł
-
+
#150

Inspiracja:

Polowanie na najlepsze ciacho w mieście czas zacząć! Idealny kamuflaż wkomponuje Cie w imprezową dżunglę i pozwoli usidlić wybranka sobotniej nocy. Niepohamowana i głęboka zieleń przyprawi go o ból głowy, następnie otumani, a ostatecznie rozłoży na łopatki.

Charakterystyka: Subtelna zieleń o oliwkowym odcieniu.

Krycie koloru - pełne

UWAGA! Kolor mocno napigmentowany. Zalecamy wydłużenie czasu utwardzania i nakładanie cienkich warstw.

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 6 W – 3 x 45 sek.
lampa UV LED 3 W – 4 x 60 sek.
lampa UV LED 9 W – 2 x 60 sek
lampa UV LED 24 W – 60 sek.
lampa UV LED 36 W – 2 x 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 60 sek.
lampa UV 36 W – 2 x 120 sek. Rozwiń
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie. Rozwiń

Zielony lakier hybrydowy – upoluj dobrą stylizację!

Zielony lakier hybrydowy Semilac Hunter Queen to gwarancja upolowania naprawdę pięknej stylizacji. Jest nieoczywista, wysmakowana i bardzo dojrzała. Wystarczy jednak dodać jej bardziej frywolne zdobienie czy akcent i nasz zielony lakier hybrydowy zyska zupełnie inną formę wyrazu. Możesz go łączyć z innymi kolorami Semilac – on to lubi!

Zielony lakier Semilac Hunter Queen – inspiracje

Zielony lakier Semilac Hunter Queen pozwoli stworzyć różne stylizacje, utrzymane w idealnie dopasowanym do okoliczności klimacie. Jeśli wybierasz się na ważną uroczystość, która nie wyklucza podkreślenia Twojej wyjątkowej natury – pozwól sobie na zielony lakier hybrydowy w wersji matowej, w połączeniu z połyskiem.

Jeśli wybierasz zielony lakier hybrydowy Semilac na co dzień – możesz wzbogacić go lśnieniem mieniących się drobin. Kolorowych – dla osłodzenia. Srebrne lub złote dodadzą mu szykowności. A co powiesz na bardziej wyraziste wzory? Może geometria? Albo zwierzęta? To brzmi naprawdę dobrze – spróbuj!

Zielony lakier hybrydowy – do czego pasuje?

Zielony lakier hybrydowy pasuje do wielu stylizacji. Naszym zdaniem świetnie sprawdzi się w eleganckich zestawieniach – widzimy go z elegancką marynarką lub dopasowaną sukienką. Przy tej ostatniej warto sięgnąć także po błyszczącą klasą biżuterię. Wytarte jeansy i biała bluzeczka też dogadają się, jeśli o nasz zielony lakier hybrydowy Semilac chodzi. Przetestuj, w jakich okolicznościach Tobie sprawdzi się najlepiej!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

150 Lakier hybrydowy Semilac Hunter Queen 7ml

150 Lakier hybrydowy Semilac Hunter Queen 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe