147 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Violet In The Dark 7ml

147 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Violet In The Dark 7ml
19,00 zł 29,99 zł
-
+

Outlet #147

Inspiracja:

Zamykasz oczy i już. Jesteś sam na sam z kolorami swojej duszy. Ja widzę fiolet zachodzącego słońca za morskim horyzontem. Powietrze drży przed nadchodzącym wieczorem. Ciepło unosi się w górę pozostawiając mnie w chłodnym zawieszeniu. Czysta wieczorna magia. 

Intensywny i głęboki w wyrazie kolor krokusów zwiastujących nadejście słonecznych dni!

Charakterystyka: Bardzo ciemny odcień klasycznego fioletu.

Krycie koloru - pełne

Rozwiń
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top. Rozwiń
Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 48/24 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń

Fioletowe paznokcie hybrydowe – w wersji Dark!

Fioletowe paznokcie hybrydowe to klasyka gatunku, która sprawdzi się na paznokciach każdej fanki manicure hybrydowego. Obecnie proponujemy zrobić sobie fioletowe paznokcie hybrydowe w wersji Dark. Najlepiej przy użyciu lakieru Semilac Violet In The Dark. Sprawdzi się nie tylko w ciemności! Lubi mocne lśnienie i głośne DZIEŃ DOBRY o poranku. Sprawdź.

Fioletowy lakier do paznokci – do czego pasuje?

Fioletowy lakier do paznokci pasuje praktycznie do wszystkiego. Jeśli do tej pory uważałaś, że z niektórymi, bardzo wyraźnymi i kontrastowymi barwami po prostu się „gryzie” – sprawę dość krótko uciął Color Blocking. Ten umożliwia zgrabne łączenie ze sobą koloru fioletowe z na przykład różowym. Niestosownie? Nie sądzimy!

Fioletowy lakier do paznokci to także doskonałe tło dla bardziej lśniących stylizacji. Możesz połączyć go zwłaszcza z brokatem w kolorze srebra. Będzie na bogato, ale z wyszukaną klasą. Takie zdobienie sprawdzi się na wieczorne wyjście, ale również przy bardziej eleganckich stylizacjach na co dzień. Jeśli wolisz większy przepych – możesz zdecydować się na skąpanie fioletowego lakieru hybrydowego w złocie. On też to lubi!

Fioletowe lakiery do paznokci – Semilac ma ich sporo!

Fioletowe lakier do paznokci zajmują sporo miejsca na kolorystycznej półce Semilac. Lakiery hybrydowe w tym kolorze są dla nas ważne – pasują do wielu stylizacji i na wiele okazji! Są klasycznie piękne, głębokie w wyrazie i bardzo kobiece. Czyli idealnie dopasowane do Ciebie i Twoich preferencji. Poznaj je wszystkie – będziesz zadowolona!

Precautions

 • Keep out of reach of children
 • Avoid contact with skin and eyes
 • Do not use if sensitive to any of the ingredients
 • Do not use if you have damaged nails or any nail diseases
 • If any adverse reactions or sensitivity occur, e.g., burning sensation, itching, redness, etc., discontinue use immediately
 • Do not use after expiry date (expiry date and serial number and product batch number can be found next to the barcode)
 • Avoid direct sunlight or extreme UV light exposure
 • Only use on healthy nails

Contraindications

 • Nail and cuticle conditions, such as: fungal infections, e.g. onychomycosis, paronychia, local candidiasis, warts around or underneath the nails, nail psoriasis,
 • Loosening of the nail plate from the nail bed (onycholysis)
 • Inflammation and allergic reaction
 • Nail injuries, infection of the nail and the surrounding area
 • Open cuts local to treatment area
 • Cuticle and nail inflammation caused during a classic manicure, e.g. during cuticle trimming
 • Sensitivity to any of the ingredients

For professional use

Semilac® Gel polish are designed for professional use by certified nail technicians only. Therefore, it should only be used for professional application. To achieve a fully pleasing and safe manicure, recommended product training should be completed.

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

147 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Violet In The Dark 7ml

147 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Violet In The Dark 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe