141 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Lady In Grey 7ml

Inspiracja:

Surowy popiel syberyjskiej tajgi. Zapach zmrożonej ziemi i skute lodem sosny. Mroźny wiatr hula po bezkresnych pustkowiach wschodniej Rosji i przypomina zagubionym wędrowcom o potędze natury. Kto pokonał carską zimę, ten pokona wszystko.  

Charakterystyka: Jasnoszary kolor o chłodnym, głębokim odcieniu.

Krycie koloru - pełne

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Szare paznokcie hybrydowe – chłodna elegancja

Szare paznokcie hybrydowe występują w różnych odcieniach. Prezentowany tu lakier hybrydowy Semilac Lady In Grey pozwoli Ci uzyskać elegancki kolor stylizacji utrzymanej w chłodnym odcieniu. Jeśli lubisz zimne szarości, które pięknie kontrastują z charakternymi kolorami – to najlepsza propozycja dla Twoich wizji!

Szare paznokcie matowe – pokaż nowy wymiar szarości!

Szare paznokcie matowe to kolejny sposób na uchwycenie piękna tej barwy. Jeśli często malujesz paznokcie na szaro – możesz wzbogacić stylizację o lekki mat. Doda jej to nieoczywistego wymiaru i podkreśli wzmocnionym chłodem delikatność zdobienia. Szare paznokcie matowe świetnie wyglądają w monochromie.

Szare paznokcie ombre to nasza następna propozycja na wykorzystanie tej pięknej barwy. Jeśli lubicie eksperymentować – połączcie szarości z bardziej żywymi odcieniami. Jeśli szaleństwo nie jest Wam pisane – postawcie na delikatne przejścia kolorystyczne. Jedno możemy zagwarantować - szare paznokcie hybrydowe Semilac zawsze będą wyglądać kusząco!

Szare paznokcie Semilac – na długie tygodnie

Szare paznokcie Semilac to gwarancja klasycznej stylizacji, która zostanie na Waszych paznokciach na długie tygodnie! Pójdzie z Wami do pracy czy na rozmowę kwalifikacyjną. Kolor mrugnie blaskiem na pierwszej randce i koncercie z muzyką alternatywną. A w weekend będzie wyglądać elegancko podczas rodzinnej uroczystości. To dobra opcja – zawsze!

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 141 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Lady In Grey 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.