Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

131 Lovely Mickey 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Odważnie chłodny róż
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Półkryjące
Icon Efekt Efekt:  Neonowy
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Różowe
Opis
Pragniesz cofnąć się do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie świat marzeń, bajek oraz beztroski? Neonowy lakier hybrydowy Lovely Mickey od Semilac pomoże Ci odkryć w sobie wszystko to, o czym myślałaś, że już nigdy nie wróci. Wnieś w życie swoje i bliskich nutkę optymizmu, zabawy, a może nawet zdrowej naiwności! Nie zawsze musisz być super poważna! By Twój neonowy manicure miał jeszcze bardziej intensywny kolor, lakier nakładaj na jasną bazę. Jeszcze więcej pozytywnych wibracji znajdziesz w całej kolekcji Sweets And Love - sprawdź, co dla Ciebie mamy!
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 30 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.