116 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Blueberry Kiss 7ml

Inspiracja:

Spacer do życiodajnego lasu może przynieść tyleż radości co i darów. Intensywny kolor jagód w kremowej miseczce to zwiastun odchodzącego lata. Ale jakże przyjemny i soczysty! Rozpłyń się w fioletowym słodkim smaku naturalności i ciepła. 

Charakterystyka: Nasycony, ciemny fiolet z dużą ilością maleńkiej drobinki w kolorze fuksji.

Krycie koloru - pełne

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Fioletowe paznokcie hybrydowe – alternatywa dla czerwieni!

Fioletowe paznokcie hybrydowe to dość naturalna odmiana dla klasycznej czerwieni, która od zawsze królowała na paznokciach. Od czasu do czasu wypada jednak, by ustąpiła miejsca innej barwie. Wtedy najczęściej do gry wchodzi fiolet. My stawiamy na fioletowe paznokcie hybrydowe okraszone brokatem – nie można odmówić im słodyczy dziewczęcego uroku!

Fioletowe paznokcie z brokatem – do czego pasują?

Fioletowe paznokcie z brokatem to propozycja nie tylko na wielkie i huczne wyjście. Możesz swobodnie zmalować fioletowe paznokcie lakierem z brokatem także przy środzie lub zupełnie zwyczajnym czwartku. Zastanawiasz się, jak stworzyć stylizację na bazie tego koloru z kolorową drobiną i jednocześnie uciec od efektu przaśnej przesady? Służymy dobrą radą. Przede wszystkim fioletowe paznokcie z brokatem należy stosować z należytą delikatnością!

Jeśli decydujesz się na moc barwnych drobin – czasem warto ograniczyć się jedynie do ozdobienia nimi jednego lub dwóch paznokci. My proponujemy na przykład fioletowe paznokcie z brokatem w układzie 2 na 3 W tym układzie pozostałe 3 paznokcie mogą być na przykład ubrane w szarości.

Fioletowy lakier do paznokci Semilac Blueberry Kiss – dla kogo?

Fioletowy lakier do paznokci Semilac Blueberry Kiss to połączenie przyjemnego tonu fioletu z delikatnymi drobinami w kolorze fuksji. Ta dziewczęca mieszanka natrafi na uznanie Pań, które lubią wracać do słodkiego czasu dzieciństwa oraz błyszczeć w towarzystwie. Semialc Blueberry Kiss zdecydowanie im to umożliwi!

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 116 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Blueberry Kiss 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.