115 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Dancer From Rio 7ml

Inspiracja:

Iskrzące Rio w soczyście zielonej, brazylijskiej otulinie. Wielobarwne pióropusze tancerek na kolorowych platformach. Gorące rytmy samby i rywalizacja szkół tańca. Jesteś gotowa na bombową energię i eksplozję egzotyki? Jeżeli tak - zdecyduj się na południowoamerykańską zieleń! 

Charakterystyka:

Głęboka, nasycona zieleń z dużą ilością zielonej drobinki.

Krycie koloru – pełne.

29,99 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Zielone paznokcie - 2017 rok im sprzyja!

Zielone paznokcie 2017 rok opanowały głównie za sprawą modnego Color Blockingu. Dzięki temu trendowi królującemu na światowych wybiegach otrzymaliśmy przyzwolenie do śmiałego łączenia ze sobą soczystych barw. Zielone paznokcie 2017 mają być widoczne i błyszczące. Jeśli lubisz spokojne stylizacje – będziesz musiała się przełamać i iść na całość!

Zielone paznokcie hybrydowe – inspiracje

Zielone paznokcie hybrydowe to gąszcz inspiracji, które możesz przenieść na swoje paznokcie. Buszujemy w nim i wydobywamy najciekawsze smaczki. Jeśli masz chrapkę na zielone paznokcie hybrydowe – zobacz, z czym najlepiej je połączyć!

W tym sezonie zielone paznokcie dobrze czują się w towarzystwie innych mocnych kolorów. Wszelkiej maści oranże będą dla nich dobrym towarzystwem. Do tego jeszcze dokładamy kolor żółty i robi się naprawdę barwna kompozycja, która najlepiej sprawdzi się wiosenno-letnimi tygodniami. A co powiesz na zielone paznokcie hybrydowe, zdobione czarnymi palemkami lub paprotkami? Zielony lakier hybrydowy Semilac to świetny powód do wplecenia Eko Artu w nasz manicure!

Błyszczące wzorki na paznokcie – kolejny pomysł na nasz zielony lakier!

Błyszczące wzorki na paznokcie to dobra perspektywa przemycenia zielonych drobin do wyszukanej stylizacji. A nasz zielony lakier hybrydowy Semilac Dancer From Rio naprawdę nimi ocieka! Jeśli nie chcesz tworzyć lśniącej stylizacji – możesz połączyć ten kolor z innymi barwnymi propozycjami Semilac. Lub wykorzystać go, przy tworzeniu błyszczących wzorków na paznokcie!

Czas utwardzania
lampa UV LED 3 W – 2 x 60 sek.
lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Przeciwwskazania
jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci, oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza), stany zapalne lub alergiczne, urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic, skaleczenia w obrębie pola zabiegowego, podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Bis-Trimethylbenzoyl Phenylphosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77499, CI 77019, CI 77861
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 115 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Dancer From Rio 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.