Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

115 Dancer From Rio 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Rozbłyśnij zieloną drobiną
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Brokatowe
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Zielone
Opis
Zieleń to kolor nadziei, po który chętnie sięgają nie tylko optymistki. Butelkowy odcień ma w sobie klasę i elegancję, która pozwala jej odnaleźć się w wielu sytuacjach, zarówno prywatnych, jak i zawodowych.W tym wariancie postanowiliśmy doprawić głębię zieleni intensywną i iskrzącą się drobiną. W doborze barwy inspirowaliśmy się energetycznymi tancerkami z Rio, które pióropuszami i nieskrępowaną celebracją, przyciągają wzrok uczestników karnawału! Zaczerpnij ich pewność siebie i zdobywaj śmiało codzienność. Z uśmiechem na twarzy i niepowtarzalnym kolorem na paznokciach!Zerknij na wszystkie propozycje z kolekcji Semilac Sweet and Love i poznaj wysmakowane odcienie życiowych słodyczy!
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 30 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.